Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lelkiismeret furdalás...

A lelkiismeret furdalás okozhat álmatlanságot?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban elég keveset tudtam aludni. Lefeküdtem az ágyra és egyszerűen nem akart jönni az álom. Eleinte olvastam kicsit, hátha segít. Sajnos nem vált be mivel a kiválasztott könyv, a kedvenc írómtól van és csak még jobban éberebbé váltam. Másnap gondoltam dolgozok itthon kicst segítek anyáéknak, mivel a munkaterápia többek között álmatlanság enyhítésére is jó, elvileg. Tegnap este ez sem vált be.

Ma azon gondolkoztam, hogy nem-e lelkiismeret furdalás számlájára írható-e ez, mivel jó pár iskolai és egyéb dolgomat halogatom, ami a tudat alatt bántja a lelkem, és ez nem hagy nyugodni, valamint aludni?



2014. okt. 29. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, álmatlanságot okozhat a stressz, frusztráció, ide tartozik a lelkiismeret-furdalás is!
2014. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát bizony-bizony. Ha az ember úgy érzi, hogy még sok dolga lenne, és ezen agyal, akkor sose fog tudni elaludni.
2014. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Is:)
2014. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, viszont biológiai okai is lehetnek. Pl. összefügghet a nem megfelelő táplálkozással, vagy akár a serdülőkorral is.
2014. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!