Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti eliteitek azokat akik nem...

Ti eliteitek azokat akik nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyetertetek veluk vagy rosszul vagytok az ilyen emberektol?azt is leirhatjatok,hogy ti szeretitek-e oket vagy nem,mit szerettek bennuk vagy mit nem.. :) 20\L
2014. okt. 30. 16:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha csinál magának x gyereket valamilyen okból, miközben ugye nem szereti őket.

Amúgy meg mindenkinek magánügye ez, én azokat utálom, akik mások magánéletével foglalkoznak.

2014. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Általában utálom a gyerekeket.

Nem nézek félre mosolyogva, amikor a gyerek 40 percen keresztül sikít a fülembe, meg mászókázik a buszon, meg kiveri a hisztit az utcán.

Utálom, hogy minden egyes nap a nyomorult szomszédkölyök visítására ébredek. Hogy az nem bír értelmesen játszani, csak sikítani. Nem, nem sikongatni a játék hevében, hanem a sikítás a fő tevékenység.

De ettől függetlenül nem gondolom, hogy le fogok maradni a szülő-gyerek kapcsolat szépségeiről, mert mindenki szereti a saját gyerekét, a saját gyereke a legszebb, legjobb, legokosabb, legkülönlegesebb a világon. Attól, hogy mások kölyke idegesít, attól a sajátom nem fog.

Egyébként szerintem azt mondani, hogy "szeretem a gyerekeket" ugyanúgy képtelenség... Azért szeretni, mert gyerek? Vannak igazi kis r0hadékok. Meg olyan nemzetiségi gyerek, aki a beledet is kioltja, hogy utána kifosszon. Szóval mind az, hogy valaki "szereti a gyerekeket", mind pedig az, hogy "utálja a gyerekeket" egyaránt túlzás.

2014. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja, elég intelligenciamániás vagyok, szóval ha a beszélgetésem, amit folytatok, egy pillanatra is sablonos vagy udvariaskodó, számomra kényelmetlen lesz, akkor az nem az én társaságom, a gyermekek pedig ilyenek és kész.
2014. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Lesz#rom, hogy ki mit szeret, ha nem ismerem az illetőt...
2014. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene nekem szeretnem mások gyerekét, csakazért mert gyerek? Kis roha.dékok...
2014. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ugyan, nézz már szét, mennyi sza.rházi embernek van párja, majd pont ezért nekem ne lenne? :D
2014. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. Jaj ezt nem ide akartam, bocsi. :d
2014. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Én tisztelem mindenki magánügyét, ők is tiszteljék az enyémet. Nem szeretem a kölyköket, de elfogadom mások véleményét is. De azt gyűlölöm, amikor pld. ülök az orvosi rendelőben a soromat várva, és az én orvososom melletti rendelőben meg pont egy gyerekorvos rendel, erre odajönnek hozzám a kis kölkök, és odanyáladzanak rám, a kezemre, ruhámra, stb... mert ugye pont akkor esik el, és nekem kell elkapni, meg elveszi pld az ernyőmet erővel, az anyja meg nem figyeli mit csinál a kölyke, az meg éppen kiszőrja a szemét majdnem. Na, ilyen sztorikat tudnék ezret!
2014. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miről van szó. Például én sosem lennék mondjuk óvónő. Mások gyerekeit nem feltétlenül akarom pesztrálgatni. De majd egy nap, gondolom, lesz gyerekem. Mostanában született unokaöcsém, és szívesen vigyázok rá, vagy vagyok vele, ha átjönnek, hogy tudjanak anyukámék beszélgetni, de nem bírom azokat, akik állandóan csecsemők képeit mutogatják, és várják, hogy mások is nyáladzanak rá, pedig, ha nem a rokonod, minden gyerek ugyanolyan szerintem, szóval nem vagyok nagy babás.


Tehát vannak szintek. de ha valaki tényleg nem szereti a gyerekeket, azzal sincs bajom. Alapból nem értem, miért lenne bajom vele. Ez nem valami társadalmi jelenség olyan értelemben, hogy hatással lenne rám. Például ha ülök a buszon, és leül mellém egy nő, aki nem szereti a gyerekeket, akkor én erről tudni sem fogok. Nem tudom, hogy ítélhetnék el valamit, ami semmilyen hatással nincs rám.

És túlzásnak tartom, hogy betegségnek tartja 1-2 válaszoló, meg valami mély sérelmet vél felfedezni mögötte.

2014. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És ne legyünk már önjelölt pszichológusok. Szerintem, ha ezzel pszichológusnhoz küldenél valakit (egyik válaszoló), remélem, te fizetnéd, mert baromság.
2014. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!