Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Járnátok olyan fiu/lánnyal,...

Járnátok olyan fiu/lánnyal, aki se a barátaitoknak se a családotoknak nem felel meg és emiatt állandó támadásnak megvetésnek lennétek kitéve?

Figyelt kérdés
akár az illeto kinézete akár viselkedése miatt....

2014. okt. 31. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem ő járnak vele, hanem én.
2014. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése elgondolkodtató dolog... Ha mindenki azt mondja, hogy a pasid egy nagy suttyó, akkor azért az egy elgondolkodtató dolog. Máskülönben nem érdekelne.
2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt, ha szeretem, akkor nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla, másrészt viszont, ha mindenkinek problémája van vele, akkor elgondolkozom rajta, hogy lehet, tényleg valami gond van vele.
2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és ha kinézete miatt van ez ,de egyebkent normális

csak mindenki leszól ,hogy "te ezzel a rondasággal" stb.....?

2014. okt. 31. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátaim senkit nem szólnának le a kinézete miatt, pláne nem a barátnőmet. A szüleim lehet, hogy megjegyeznék, hogy szebb nőt is találhattam volna.
2014. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kinézete a kifogás, akkor nem érdekelne mit mondanak mások.
2014. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a kinezete miatt beszologatnak, hidegen hagyna. Sot, kikernem magamnak, hogy a jovoben barmi hasonlo megjegyzest tegyenek. Ha szereted a fiut, allj a sarkadra. Csak addig fognak b*szogatni vele, amig hagyod.
2014. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elfogultság nélkul mondom,de ezt általába csajokra szokták mondani (mmint a srácot szólják+,hogy ilyen csúnya csajjal) a ffiaknal a kinézet szerintem kozel se olyan fontos(mmint hogy a csajt szoljak le ezmiatt).


és szerintem ha állandoan megvetve nézik le oket ezmiatt akkor szerintem a kapcsolat rovására menne de szerintem hosszútavon nem mukodhet...

2014. okt. 31. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, és már jártam is.

Fiatal és "closeted" leszbikus voltam, a barátnőm nem volt éppen egy szépség, de mégis rámborult a rózsaszín köd. Csúnya vége lett, de az nem emiatt volt.

2014. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!