Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a tesómmal? (lent)

Mit csináljak a tesómmal? (lent)

Figyelt kérdés
Nem mer rajzolni. Már beszélt vele anyukám is, már a tanárok is. órákon se mer rajzolni, mert azt hiszi, hogy túl csúnya lesz. Anyukám megkért, hogy beszéljek vele, de nem nagyon tudom, hogy mit mondjak neki. Már beszéltem vele, de nem nagyon segített. Én jól tudok rajzolni. Már mutattam neki pár technikát is. De mit tudnék neki mondani, hogy rajzoljon?? Köszi előre is a segítséget! :)

2014. okt. 31. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mond neki, hogy csúnya rajz nincs, mert mindenkinek más a szép. És ha ő még se elégedett a rajzával mert vamai nem tetszik neki rajta csak nem tudta jobban, mond meg neki hogy akkor te segítesz neki és megmutatod hogy csinálja, de csak akkor tudsz segíteni ha rajzol és együtt látjátok hogy mi az ami nem sikerült olyan jól. Amúgy bármit rajzol majd dícsérjétek meg, nehogy lefikázzátok :)
2014. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 31. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De lehet tényleg nagyon csúnyán rajzol. Így meg ti megdicséritek, azt fogja hinni, hogy jól rajzol, aztán iskolába pedig mindenki kineveti. Másik, hogy nem szép dolog hazudni egy gyereknek. Ne rajzoljon és kész.
2014. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rajzol egy másodikoshoz képest csúnyán. A korához képest egész jól rajzol. Amúgy meg, igenis kell rajzolnia, például rajzórán, ha nem rajzol egyest kap. Az meg elég ciki lenne, ha megbukna rajzból... Az órákon is vannak olyan feladatok, hogy le kell rajzolni pl. egy levelet. De még ezt sem csinálja, mert fél, hogy rossz lesz. És, ha nem csinálja meg az ilyen feladatokat, akkor zöld vagy nemtom milyen pontot kap... attól meg a magatartás vagy a szorgalom jegye lesz rosszabb. Szóval kell rajzolnia. Még akkor is, ha nem rendszeresen
2014. okt. 31. 19:29
 5/5 shoona:D ***** válasza:
Próbálj meg vele olyat játszani hogy elkezdesz rajzolni valamit(vmi nem túl bonyit),ő meg befejezi.Aztán ő kezd el valamit és te fejezed be.Talán így játékosan megszereti,és láthatja hogy nem is csúnya amit rajzol.
2014. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!