Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bu zi fiú létemre néha el...

Nem bu zi fiú létemre néha el szoktam sírni magam. Nem zokogni, csak lejön az a könnycsepp egy számon. Ha a tesómmal találkozom, aki még pici. Szüleim elváltak, ugye és nagyon ritkán láthatom. Mit lehet tenni ez ellen? Zavar

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Majd kinövöd. Érzékenyebb lelkű vagy.
2013. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne zavarjon!:)Szerintem ezzel semmi baj sincs, nem szégyen meghatódni, ha újra látod a testvéredet, és a közhiedelemmel ellentétben a férfiaknak is lehetnek érzéseik! :)
2013. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak egy ostoba társadalmi sztereotípia, hogy "az az igazi férfi, aki nem sír". Egy frászt. Ennek köze nincs a férfiassághoz. Ez mindössze azt mutatja, hogy nem vagy egy érzéketlen tuskó, ennyi.

Ne zavrajon!

2013. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Angelik@ ***** válasza:
100%
Az érzékenységet hogyan lehet kinőni?:) Maximum a nagy okosok megpróbálják belenevelni ezt a butaságot. Ha nevetned kell nevess, ha sírnod akkor sírj. Ennek megvan a maga szabálya, minek folytanád vissza?!
2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokszor szégyellem magam... például nagyon kellemetlennek éreztem, hogy egy baráti társaságban egy zenén, amikhez rossz emlékek kötnek, sírtam. Nem nevettek ki, mert barátaim. De most visszagondolva, ciki
2013. nov. 1. 16:44
 6/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok..
2013. nov. 1. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam. Mostanra meg az összes barátom messzire került és a munka miatt gondolkodni se nagyon van időm :|
2013. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Én meg bu zi fiú létemre nem sírtam már vagy tíz éve. Erre varrjál gombot! Bőgőmasina.:D
2013. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Most nem azért de ezen mi zavar? Szerintem ez nem ciki és ha még fiatal vagy simán kinőheted
2013. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne zavarjon!!!
2015. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!