Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan képesek egyesek sírokat...

Hogyan képesek egyesek sírokat rongálni, vagy sírokról lopkodni?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de az ilyet komolyan nem tudom megérteni.


Most is volt a híradóban, hogy vannak, akik a virágokat, vagy mécseseket lopkodták a sírokról, és emiatt vannak a temetőben rendőrök.

Kérdem én, MIÉRT?? Egy pár szál virágra, vagy 1-2 mécsesre hogy nincs az ilyennek pénze? Ha nekem nem lenne pénzem rá, akkor se kezdenék el lopkodni a többi sírról, mert szerintem ez elég durva kegyeletsértés.


A sírok megrongálásáról már nem is beszélve.


Az ilyen emberek nem gondolnak bele, hogy mi lenne akkor, ha valaki az ő hozzátartozóinak a sírját károsítaná meg, vagy rongálná meg? Valakinek ennyire nem számít "szent" helynek a temető úgymond?

Volt egy nagy szélvihar nálunk, lefújt egy csomó virágot. mamám sírjáról is, erre láttuk, hogy valaki a virág cserepét ellopta, mert a szél nem fújhatta le róla, úgy szedték ki belőle.



Az ilyen emberek miért csinálják ezt? Mit éreznek ezek?


Mi lenne a reakciójuk, ha valaki a hozzátartozóik sírjáról lopkodna?



Mi a véleményetek erről?



2014. nov. 1. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy egyes fiatalok, felnőttek hogyan képesek "viccből", vagy "szórakozásból" sírokat rongálni?


Ebbe MI a szórakozás?

2014. nov. 1. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Értelmes épelméjű ember elolvassa és igazat ad neked, azonban magyarázd el ugyanezt egy idióta idegbetegnek aki máshogy nem tudja levezetni az fölös szabadidejét.

Sajnos ezek, nem azt nézik hogy valakit annak idején leengedtek a földbe, és felőle lopkodja el a dolgokat, hanem puszta tárgyként tekint rá. Mondván úgyse látja senki.


Én agyonütném az olyat aki máséról elvesz, legyen az cigány vagy magyar

2014. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy? Úgy hogy ezekben nincs rossz érzés! Szerinted kik csinálják ezeket? Hát taknyos hülyegyerekek, na de nem a legvilágosabbak!
2014. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egyik félnek sincs igaza. Miért jelent az embereknek örömöt, ha egy rakás maradvány mellett ácsoroghatnak? És ha semmi előnyük sincs belőle minek kell megrongálni a sírköveket? A temetkezés csak egy a sok ostoba emberi szokás közül. Arról nem is beszélve, hogy erről lemondva még sok emberi életet is meglehetne menteni. ( szervátültetés)
2014. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az élő ember testi épsége, élete vagy éppen tulajdona nincs biztonságban, akkor egy halott ember cuccai mitől lennének?
2014. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!