Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán így hogyan lehet...

Egyáltalán így hogyan lehet anyagilag (és mindenhogyan) boldogulni?

Figyelt kérdés

Ahol élek (egy manapság eléggé emlegetett város) hiába próbálok boldogulni (munkát keresni, bármilyen ötletet megvalósítani) valami úton-módon rendkívül gyorsan működik a gépezetük és arra amerre próbálnék haladni irányítják a "védelmi vonalukat" egyszóval /mai, de annál inkább kifejező kifejezéssel/a b€dös csicskák azonnal ott vannak és intézkednek a sorsom felől.

Bizonyára sokan úgy vannak vele, hogy ez bolond, vagy csak h@lye. Vagy aki el is hiszi azt mondja (mert egy "bírka" a többi közül), hogy megérdemled, és ott dögölj meg ahol vagy!

De viszont! Én sem hittem el, vagy csak hitegettem magam, hogy ilyesmi nem létezik. De viszont sajnos létezik. Úgyhogy mocskolódásokon kívül olyanok hozzászollását is várnám, akik jártak már ilyen cipőben és valahogyan sikerült megszabadulniuk.



2014. nov. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami konkrétum is kéne, mert ez hogy mindehol ott vannak ahol te?! Ez mit ejelnt? Ahol te akarsz hamburgerezni? Kapálni? Kocogni? Mi az amit akarzs? Vmi konkrét kélrdést tegyél fel, mert ez a mocskolódás amit te csinálsz, semmi konkrétum csak másokat vádolsz valamivel, de még aztse tudjuk mivel mert semmit nem írsz? Mi a f..szt csinálsz vagy szeretnél? Lehet lepontozni, de írj már konkrétabban!!!
2014. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért azt bele kellett írni hogy FIDESZ...
2014. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vicces azt olvasni, hogy még ÉN mocskolódok. Na tudod, inkább fordulj magadba!
2014. nov. 3. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Várjál, nem világos... te most prosti vagy, és a str*cik mindenhol ott vannak, az zavar?
2014. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Honnan tudod? Te is strici vagy? Büszke lehetsz magadra. Biztos anyukád is büszke rád.

Egyébként jellemző a magyar gondolkodásra a fenti megnyilvánulás. Kérem a jobb érzésűeket és a magyarul értő külföldieket, hogy határolódjanak el az ilyen szennytől. Bár Magyarországon elég nehéz!

2014. nov. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!