Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számít hogy mi a neved?

Számít hogy mi a neved?

Figyelt kérdés

sziasztok

25+ vok

15 évig viseltem szüleim által rám rakot nevet

de soha nem éreztem magaménak soha nem éreztem azt hogy ez én lennék igy választotam magamnak nevet azota eltelt 10 év

személyimen a szüleim által választott név szerepel de mikor ismerkedem meg barátkozom és utazom nem ezen néven ismerkedem és mutatkozom be hanem azon amit én választottam és döntötem mien élet tartozik a név-hez .

Szerintetek Rosszul tettem?



2014. nov. 4. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak egy a baj az irataidban is le kellett volna cserélned mert így becsapsz mindenkit akivel beszélgetsz ismerkedsz stb te mit gondolnál olyan csajról aki Anettnek adja ki magát közben meg Heninek hívják?

Nem azt hogy becsapott és hazugsággal kezdödött minden?

Szóval ha boldog vagy azzal amit választottál tedd hitelessé válald fel törvényesen.

2014. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Velem kétszer fordult elő, hogy valaki nem a saját nevén mutatkozott be. Mai napig megbízhatatlannak tartom őket, pedig soha semmi másban nem csaptak be.
2014. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!