Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha úgy érzem, hogy nem...

Néha úgy érzem, hogy nem abban a testben élek, mint amelyikben kellene. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy nem abban a testben élek, mint amelyikben kellene. Nem vagyok meleg, félre ne értse senki... de ha van másnak is ilyen, vagy tud segíteni, akkor azt kérem szépen, hogy írjon.
2014. nov. 4. 20:28
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
Hát, ezt részletezhetnéd... gondolom, ennél azért komplikáltabb.
2014. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is érzek néha olyat, hogy jó lenne egy pár plussz centi, és lehetnék egy kicsivel nehezebb is.

De komolyan, miben nyilvánul ez meg nálad?

2014. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valóban tudni kéne, hogy miben nyilvánul meg. A nemeddel nem vagy kibékülve, vagy azzal, hogy ez+az a testrészed nem úgy néz ki ahogy akarod?

Bár inkább az előzőre gyanakszom ha már írtad, hogy nem vagy meleg.

Fejtsd ki a kérdést bővebben.

2014. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így érzek

Lányként úgy gondolom hogy meleg fiúnak kellett volna születnem

2014. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Transzszexualitás a neve. Utolsó, azért mert lány testben születtél, még lehetsz meleg férfi.


Egy leszbikus ts.

2014. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos igen, a nememmel nem vagyok kibékülve. Úgy érzem, hogy ez egyre jobban felemészt és az eredeti énem lassacskán eltűnik. A másik énemnek megvan a maga kis világa, amit elképzelek, hogy abban kellene élnem. Fura, de olyan is ez, mintha 2 különböző ember lennék egyszerre... . Úgy vágyom rá, hogy a képzelt énem életét élhessem. Nehéz ezt sajnos megértetni mással. :/
2014. nov. 5. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy te más nemű vagy mint a tested, akkor átoperáltathatod magadat. Viszont, ez egy hosszú és bonyolult folyamat, az egészséget is megviseli. Csak akkor dönts a műtétek mellett, ha teljesen biztos vagy benne, hogy ezt akarod. Egy családtagom bevállalta a műtétet, úgyhogy van egy kis tapasztalatom benne, ha gondolod írj privátot és megpróbálok segíteni.
2014. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piriiiiii ***** válasza:
2014. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!