Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek bolt olyan időszaka, hogy alig (vagy nem) volt gondja, mégis sokat sírt? Mi váltotta ki? Hogyan múlt el? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Folyton sírok. Ok nélkül bármikor és bármitől spontán elsírom magam. Van hogy épp nevetek valamin és puff, egyik pillanatról a másikra sírok. Semmi nem jár az eszembe ilyenkor.


Az életemben most semmi rossz nincs. Néha stresszelek munka miatt, egészségem miatt (minden rendben, egészséges vagyok, csak félek), stb, de kb ennyi. Minden oké, mégis folyton bőgök és nagy erőfeszítések kellenek, hogy visszatartsam. Már a metrón is rám jött és alig bírtam visszatartani.

És szégyenlem, hogy semmi gondom, minden remdben de mégis ennyit sírok.


Jobb most magamba zárkózni ezzel és nem kadni az ismerősöknek mert nem tudnék indokot adni csak sírni.


Nem hiszek a pszichológusokban és szerintem erre nem is pszichológus kell; van köztetek olyan akinek volt hadonló sírós időszaka? Mi váltotta ki és mivel múlt el?


25/L


2014. nov. 5. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyet sose jó magadba zárni. Minél előbb kiadod annál előbb elmúlik. Az oka sok minden lehet. Stressz, elfojtott érzelmek, kialvatlanság, stbstb.

Szerintem nézz meg egy szomorú filmet otthon, egyedül és jól sírd ki magad. Ne fogj vissza semmit. Engedd, hadd menjen.

2014. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ez az; folyton sírok. Ha ki is sírtam magam akkor is újra sírok pár óra múlva. Nyilvános helyen visszatartom otthon vagy munkahelyen elbújva sírok.


Úgy érzem sosem múlik el és majd megszakadok amikor sírok és nem tudom miért.


Nem merem ezt elmesélni senkinek

2014. nov. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!