Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis miért ne mehetnék be...

Mégis miért ne mehetnék be napszemüvegben egy boltba? Miért zavar ez másokat? Miért néznek idiótának? Közük?

Figyelt kérdés

Kaptam 1 drága napszemüveget szülinapomra. Márkás, nem egy bazári 500ftos napszemüveg! Több tízezer ft az ára.

És nagyon vigyázok rá!


És megbámulnak a boltban mert nem veszem le! Mégis miért?

Annyira nagy dolog az?Mintha póló nélkül mászkálnék!


Vigyázok rá és biztonságosabb ha nem veszem le!

Álltam a sorban, a fejemen volt a fejem tetején a napszemüveg, ahogy szokták hordani, erre egy nyugger nyanya nekem tolta hátulról rendesen a kosarát mint egy faltörő kost használva és le repült a fejemről a napszemüveg a földre. Mázli, hogy nem karcolódott meg!


Zsebembe nem rakom, hogy megkarcolja a kulcs, vagy összetörjön ha nekem szaladnak, vagy akármi! Kézbe meg nem fogom fogni, hogy összefogdossam a lencsét!

A faltörőkosos nyanya után a pólómra sem akasztom fel szívesen!

Ha meg elmegyek sétálni és úgy gondolom bemegyek a boltba, nem fogok magammal vinni tokot, a zsebembe nem fér bele, a táskát meg nem viszem magammal csak ezért.


Mégis miért ne hordhatnám a napszemöveget a boltban? Megbámulnak, mintha olyan idióta dolog lenne! Közük van hozzá?

Nem vagyok gengszter megjelenésű, meg jól áll a szemüveg, nem rózsaszín keretes hello kittys!


Miért kell hülyének nézni azt,aki a napszemüveggel megy be a boltba?

Láttam már csajt a metróban napszemüvegben ülni! Nem gondoltam idiótának!

18/f



2014. máj. 21. 05:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Biztos, hogy a napszemüveg miatt, nem lehet hogy másért bunkók?

Nekem fényérzékeny a szemem, szóval én még télen is simán hordom, ha süt kicsit a nap, alap, hogy a fejem tetejére tolom amikor nem kell (póló/pulcsi nyakába akasztani nem szeretem, kieshet ha lehajolok). De engem soha senki nem szekál miatta, nem néznek hülyének és fel se merült bennem hogy bárkit is hülyének nézne akárki ilyen miatt, más "aktív" napszemüvegestől se hallottam soha ilyet.


Szerintem a márka se számít, annyira nem szokták nézegetni, pláne nyuggerek. Nekem polaroidom van (régebben ray ben, béke poraira, ripityára tört).

2014. máj. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném hogy a napszemüveg a kulcs, szerintem a viselkedésed az. Csak a stílusodtól kinyílt a bicska a zsebemben, hogyan viselkedhetsz élőben, egy boltban...omg
2014. máj. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az egész személyed egyben a hiba, nem a napszemüveg... :D A soraid alapján nem vagy valami kedves fiú.. :D Olyan... fellengzôsnek tũnsz... :/ Bocsi...


/19l/

2014. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a fejemre tolom a napszemüöveget ha bemegyek boltba, de még senki nem nézett hülyének, nem bámult meg, másokat is látok így menni. Rámtolják naponta a kocsit akkor is, ha éppen nincs rajtam a napszemüveg.
2014. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én néha magamon felejtem, ha bemegyek valahová, de soha nem bámultak még.

Vagy beképzeled, és ártalmatlan odapillantásokat megbámulásnak titulálsz, vagy valami mással vonod magadra a figyelmed. Pl ha úgy viselkedsz, amilyen stílusban most írtál, akkor nem csodálom.

Ne hisztizz, egyszerűen ne törődj másokkal. Az se normális, állandóan azzal foglalkozni, mások mit csinálnak. Ha ezt másoktól kikéred magadnak, akkor te se csináld!

2014. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha a boltban is ilyen a megnyilvánulásod mint itt, akkor ne csodálkozz, hogy a fejeden is keresztül akarják tolni a bevásárlókocsit...
2014. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Azt bírom, hogy vannak emberek, akik írásban, utólag pampognak ilyeneket, hogy "közük?" úgy, mint ahogy élőben kellett volna mondaniuk.

Lefogadom, élőben még soha meg se nyikkant senkinek, csak hazaér és kiírja magából.

Kérdező, ha ennyire idegesít, és kemény gyerek vagy, akkor miért nem állsz ki magadért a helyszínen?

2014. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Marika827 ***** válasza:
96%
Nem valoszinű,hogy a szemüveg az,ami miatt megbámulnak,lehet csak a szemedbe szeretnének nézni,valoszinűbb,hogy a viselkedésed az,ami kiváltja az emberekből a pillantásokat,,Én többnyire leveszem,ha üzletbe bemegyek,hisz ott nem süt a nap,és nem illő úgy épületbe bemneni,pláne ha valakivel beszédbe elegyedsz,az mondjuk zavarna engem is,ha valakivel beszélgetek és azt a tiszteletet sem adja meg,hogy leveszi a szemüvegét.A szemüveg pótolható,de az emberek tisztelete már törékeny dolog .Ha feltolod a szemüveget a fejed tetejére,attol nem lesz semmi baja,,sokan igy hordják,attol nem fog tönkre menni,hidd el.
2014. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, te egy swag hülyegyereknek tűnsz, aki hitelre vesz iphonet. Nézd meg a Harcosok Klubját. Amúgy lehet, hogy azért bámulnak meg, mert kiül az arcodra a sznobság, meg az, hogy el vagy szállva magadtól és ez ösztönösen taszítja az emberek egy részét.
2014. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Marika827 ***** válasza:
95%
,,A köszönést fogadni és viszonozni kell, azt elmulasztani sértő. A köszönés alapja a szemkontaktus. Soha ne köszönjön úgy, hogy ne nézne az illetőre. Köszönéshez (és a másikkal való beszélgetéshez is) mindig vegye le a napszemüvegét, ennek elmulasztása durva sértés.,, -Talán éppen emiatt bámultak meg,nem pedig a szemüveged márkája miatt,arra nem gondoltál?
2014. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!