Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » VAn itt felnőtt lombik baby?...

VAn itt felnőtt lombik baby? Milyen érzés, hogy nem a természet választ ki, hanem egy laboros?

Figyelt kérdés

tudom furcsa a kérdés, csak most megyek lombikra, és belegondoltam, hogy elmondjam-e majd a gyerekemnek, és hogy milyen lesz ez neki, ha megtudja?


ezt el szabad mondani az embereknek, és a gyereknek?



2014. nov. 5. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy gyerek, felnőtt nem érzi, hogy hogyan választódott ki, ezért nyugodtan lehet róla beszélni. Az sem kellemesebb, ha az ember elképzeli, hogy a szülei mit csináltak, amikor ő megfogant :DDDD

Akkor már a laboros történet inkább emészthető :D

2014. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

igen, de nekem az a tudat megnyugtató, hogy engem isten választott ki, ha fogalmazhatunk igy. még akkor is, ha nem hiszek benne igazán.


de végülis úgyis fel lehet fogni, hogy isten akarta, hogy azt a spermát válassza ki a lombikos :)


köszi a válaszod. neked lombik babád van, vagy te vagy az?

2014. nov. 5. 11:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség?

A laborban sem 1 db spermiummal próbálkoznak egyszerre:D


Na meg aztán, ha körülnézel, elég megdöbbentő tud lenni, hogy egyesek tényleg a legéletképesebbek voltak valamikor...

Akkor milyen letett a többi, vagy a selejt?:D

2014. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, úgy is megközelíthetjük, hogy a lombikos gyerekeke csak a legjobb spermákból jönnek létre, mi többiek, meg abból, ami éppen arra járt...
2014. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Így is Isten választja ki, mert ha létezik, akkor ő alakította úgy a dolgokat, hogy pont az a pete és hímivarsejt találkozzon össze valamilyen módon. :)
2014. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:) es ti elmondjatok majd neki?
2014. nov. 5. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem a beszélgetést:

"Fiam/lányom. Mit szólsz hozzá, hogy nem én spricceltelek bele anyukádba, hanem egy laborban fogantál meg?"

2014. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem én spricceltelek,.. vagyis én.... De utána egy automata pipetta is. XD


szerintem nagyobbacska korában meg lehet említeni neki a módszer nevét, meg hogy azért fordultatok orvoshoz mert anélkül nem sikerült, de attól ugyanúgy anya az anyja, meg apa az apja. Azt kész, nem is fogja firtatni.

Mire elég nagy lesz ahhoz hogy utána nézzen a dolognak akkor meg nem fog gondolni semmit. Max akkor ha ilyen butaságokat mondtok neki, hogy őt egy laboros választottta ki.

2014. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam erre, hogy egy lombikkal fogant ember más lenne...hülyeség az egész felvetés.
2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy más, csak másképp jött létre. lehet csak nekem nagyon új ez az egész. eddig én se gondoltam ebbe bele, csak most, hogy belevágunk. persze attól még ugyanúgy fogjuk őt szeretni, sőt, jobban. :)
2014. nov. 5. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!