Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt a gyereket, aki üti,...

Azt a gyereket, aki üti, veri, terrorizálja a társait, miért kell "életrevalónak" titulálni?

Figyelt kérdés

Hallottam már párszor ezt, és szemtanúja is voltam.

Bár nekem még nincs gyerekem, de nem hiszem, hogy ez megfelelő és normális viselkedés.

Beszélgettem egy anyukával a játszótéren, akinek a gyereke mindenkit ütögetett, elvette másnak a játékát, lelökte a másikat a motorról, stb. És az anyuka csak mosolygott, hogy a gyereke milyen életrevaló.

Én kíváncsiságból megkérdeztem tőle, hogy ha most őt (az anyukát) az utcán valaki agyonveri, elveszi a pénzét, akkor az az illető is életre való?


Erre jött a mentegetőzés, meg hogy az teljesen más, meg stb.


Csak én látom azt, hogy az ugyanolyan, csak az egyik gyerek a másik felnőtt verzió?

Ismerősöm gyereke soha nem ütött meg senkit, mégis osztályelső, sok barátja van, és versenyeket nyert.



2014. szept. 30. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, ugyan olyan a kettő. Nem is értem az ilyen anyukákat. El vannak vakulva a gyerekük "zsenialitásától".


Mostanában népszerű hülye gyerekeket nevelni.

2014. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
100% ban egyetértek veled, nekem is van egy baratnőm, egy 3 és fél éve kislánnyal, valami borzalmas az a gyerek, előszőr üt aztán kérdez... amit fent leírtál , minden illik rá, rettegek én felnpttként tőle...erre anyuka reakciója: inkább ő üssön, mithogy őt ütnék, ha látnád mi van az oviban a nagyok ölik a kcisket, ha nem lenne ilyen már nem élne... korán bekerült a bölcsibe, vegyes csoport volt és meg ekllett tudni magat védeni... Ez a barátnőm véleménye... erre mit lehet mondani???? én csak szörnyülködöm! persze ne legyene kis mulya egy gyerek, de azért itt nem erről van szó, hanem azokról az agresszív gyerekekről, akik még a biztatást is megkapják hozzá...
2014. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10 év múlva ez az eleven, életrevaló gyerek kizavarja az anyját a szobájából, fellöki, eltöri a kezét...

Nevelni a nehezebb, az a könnyű, hogy hagyni mindent, aztán majd lesz valahogy.

2014. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen az ilyen nevelési elv következménye, hogy kamaszként már a saját szülei is félnek a gyerektől.
2014. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat, akit így neveltek. Folyton bántott mindenkit, már ált. iskolában alkesz volt a gyerek, vot kitől tanulnia, mert az anyja adta a kezébe a piát, ma 23 éves, és az egész családot terrorizálja, az anyját is, aki szerint a fia jajj de okos és bölcs, miközben egy nagy bunkó, aki életében nem dolgozott, és a szüleit lopja meg. Sajnos a szülő is hülye...
2014. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Dicsák akkor mi a Gáspárral életrevalók vagyunk!

Van egy kis aprótok?

2014. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Tiniként én visszahúzódó voltam.Amikor az iskolában az egész olytály vagy 3-4-5 diák körben állva ordított,hogy adjak cigit,meg pénzt,akkor ők voltak talpraesettek,és én semmire való.Ha ezt felnőttek teszik,akkor zaklatás!
2015. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra egyszerűen csak h.lyegyerek!
2015. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!