Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy híres ismert embert (színész, TV sztár, politikus, stb. ) beírok a google-ba, az ajánlásoknál a +"meleg" szócskát is kihozza?

Figyelt kérdés
Komolyan ilyen sok homofób van, akik minden híres emberről azt hiszik, hogy meleg?

2014. nov. 6. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert sokan keresnek rá így nevekre. Ez az információszerzés legjobb módja.
2014. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl azért keresek rá így is mert esetleg hallok róla ilyen pletykákat vagy mert örülnék ha némelyikük meleg lenne :D
2014. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet ennyire sok a "homofób". Én mivel a annak számítok(igen...beteg dolognak tartom a melegséget DE nem a melegeket...ehhez remélem még jogom van)

Én inkább az ellenkezőjét látom...

sok ember szeret erről csámcsogni és ha valakiről kiderül, hogy meleg akkor egy csomó ember szimpátiáját meg lehet venni ezzel.

Gondolom van aki direkt módon rosszindulatból keres rá erre de az az alternatíva is létezik amit én felvázoltam. Erre nem egy példát tudok is.

2014. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát azért, mert a szexuális orientációja mindenkinek a magánügye és az emberek nem kíváncsiak arra, hogy a másik kivel bújik ágyba... oh wait.. o.O
2014. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!