Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen híres emberekkel...

Milyen híres emberekkel (színész / politikus / orvos / közszereplő / "mega"sztár . ) találkoztatok / láttatok az utcán / buszon / vonaton / metrón?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Balazzsal a Polusban, Tillaval az allatkert elott setalva, Bango Magittal egy korhazban, latogatni volt ott. Es Lakatos Markkal, es Eros Antoniaval a westendben. Nem egyszerre.
2014. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Deutsch Tamast lattam egyszer egy bevasarlo központban.
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lakatos Márk,Szabó Zsófi, Pély barna,Tóth Gabi
2014. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jancsó Miklóst a gimink hívta meg, Mocsai Lajossal díjátadón találkoztam, Monspart Saroltával tájfutó versenyen futottam össze, Weisz Fannival vöröskeresztes rendezvényen találkoztam, Koltai Róberttel egyetemi filmklubbon.
2014. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Pákót láttam egy plázában, Fresh Andival és Vikivel, Tankcsapda énekesével ( nem jut eszembe a neve) , SP-vel, Gáspár Lacival
2014. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
palvin barbarával és zimány lindával deákon
2015. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Benkő Lászlóval az Omegából, a Hooligans egyik tagjával, Cseh Laci ott lakik a falunkban, Lackfi János költővel, Varró Dani költővel, Halott Pénz énekesével, Dorinával és Pély Barnával... Azt hiszem, ennyi.
2016. aug. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veréb Tamással az utcán és Leiner Laurával egy könyvesboltban
2023. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!