Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretnek a fiatalok...

Npdc kérdése:

Miért nem szeretnek a fiatalok nagy része egymás mellé ülni?

Figyelt kérdés
Fogalmazódott meg bennem a kérdés, miután ma hazafelé jövet a buszon 3-4 lány és fiú képes volt úgy álldogálni az amúgy 3/4 órás úton, hogy volt egy csomó szabad hely. Korábban is észrevettem már, hogy a velem egykorú fiatalokat (19) egyszerűen nem viszi rá a lélek, hogy leüljön egy másik fiatal DE! idegen ember mellé. Miért? Megeszem, ha megkérdezi, hogy leülhet -e ? Rengetegszer megtörtént már, hogy ülök a buszon, látom hogy szállnak fel, előre tudtam, hogy lesz majd még ember a következő megállónál, aki rászorul egy ülőhelynek, ezért a táskámmal nem is foglaltam le a mellettem lévő ülést( hozzáteszem ettől irtózom ) és ahelyett, hogy egy szép kellemes illatú lány ülne le mellém, egy zavaros szagú öreg hölgy foglal helyet, akinek persze evidens, hogy megengedem hogy mellém üljön, sőt még a helyemet is átadnám, hogy ha szükség lenne rá, de hát értitek a különbséget.. ahelyett, hogy egy velem egykorú kellemes lányt kapnék partnerül, kénytelen vagyok "végiggubbasztani" egy háromnegyed órás utat úgy, hogy vagy nagyon kényelmetlenül össze kell húznom magam, hogy a néni kényelmesen üljön ( ami nekem elég kellemetlen, mivel intenzíven kondizok, így a vállam széllesebb egy kicsit az átlagnál ) + erősen vissza kell fognom magam, hogy a kellemetlen illata miatt a fülesem dugóját ne az orromba nyomjam végső menedékként. Én tényleg nem értem ezt az egészet...

2014. nov. 7. 19:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Gondolom még a fújlányok/fújfiúk korát élik.. ha érted mire gondolok :D
2014. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz persze, de a felszínesség idáig kiterjed, hogy már megszabja az életének olyan jelentéktelen döntéseit is, hogy leüljön-e a buszon egy ismeretlen mellé, vagy inkább álljon végig a teljes utat. Nevetséges..
2014. nov. 7. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Én pl 25 évesen nem ülök férfi mellé tömegközlekedésen.

Nem állok be olyan pénztárhoz ahol férfi van, inkább egy másik hosszabb sorban, ahol egy nő/lány fogja beütni a kakaómat, chipsemet.


Kivéve ha nagyon feminin fiúról van szó, akkor esetleg mellé ülök.

2014. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én csak akkor ülök le, ha végállomásig megyek. Nem szeretek egy nagy tömegen keresztül odabotladozni, tolakodni az ajtóhoz. Inkább mindig a busz hátuljába megyek és ott álldogálok. Persze ez csak a régi magas padlós Ikarusokon lehetséges. Ahol lehet, ott mindig állok. A metrón is, a trolin is és a HÉV-en is. Ha kevesen vannak a buszon/HÉV-en stb. akkor ülök még le, de akkor se kettes ülésekhez. Csak és kizárólag egyesbe. Nem kell, hogy átmásszon rajtam valaki, hogy szeretne leszállni, én pedig nem fogok a másikon átesni azért, mert szeretnék leszállni.


19/L

2014. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy átmásszon rajtad, egyszerűen felállsz és kiengeded és ha hiszed, ha nem ez fordítva is működik ám ;)
2014. nov. 7. 20:02
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Én vonatozok, és sose ülök fülhallgatózó mellé. Egyrészt nem veszik észre amikor megszólítom őket, másrészt kellemetlen, ha 25 percen keresztül ott cicereg a fejem mellett a mai divatzene.
2014. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mindenki marhára unja, hogy mostanság annyi nyugdíjas utazgat, hogy amint az ember leteszi magát egy székre, már pattanhat is fel... Inkább le sem ülnek, mert semmi értelme.
2014. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mert felesleges. A többség úgyse ismerkedik tömegközlekedésen. Amúgy is bele van buzulva a telefonjába 10ből 8 ember
2014. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Én azért nem ülök le, mert utálok fiatalok mellé ülni, középkorúak mellé ülni, idősödőek mellé ülni, konkrétan melléd ülni kifejezetten gyűlölök pl. Akinek körme vagy haja van amellé meg akkor se ha törött az egyik lábam.
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De mi az hogy felesleges? Senki nem mondta, hogy ismerkedni kell közben. Látom néhányukon, hogy már alig várják, hogy hazaérjenek és leüljenek, mert elfáradt a lábuk az álldogálásban, ennek ellenére még sem ül le, ergo én CSAK a leülök-nem ülök le dilemmára próbáltam reflektálni. Azon meg már nem is csodálkozom, hogy minden 4. kommentelő troll, egy ( if you think about it.. ) teljesen normális kérdéshez.
2014. nov. 7. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!