Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagyok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok egy lánnyal, folyamatosan flörtölünk, jól érezzük magunkat egymás társaságában, szerintem bejövünk egymásnak. Amikor találkozni szeretnék vele, mindig kitalál valamit. Miért csinálja ezt? Ebből nemigen lesz kapcsolat, mi?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Esélyesen félreérted a jelzéseit. Ha akarna valamit, akkor találkozni akarna, nem kibúvót keresni.
2014. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg félre érted.

De, mennyi alkalom volt ez a "mindig kitalál valamit"? Mert én 3x kosaraztam ki a pasimat az első randi előtt.

2014. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

párszor már megtörtént...


és te miért tetted?

2014. okt. 8. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne pazarold rá az idődet és a figyelmedet.

Keress olyat, akinek valóban bejössz, és nem keres kifogást, ha randizni hívod.

2014. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!