Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötik ki az albérletnél,...

Miért kötik ki az albérletnél, hogy dohányos nem jöhet, ha egyébként a lakásban nem gyújt rá?

Figyelt kérdés
Én egy intelligens ember vagyok, értem ha valahol nem gyújthatok rá. Egyszerűen nem bíznak meg bennem vagy van ennek valami rejtett, mélyebb oka is? Mert ezzel az erővel abban sem kéne bízniuk, hogy nem verem szét a lakást stb.

2014. nov. 8. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudná ellenőrizni, hogy valóban nem gyújtasz rá a lakásban?
2014. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt ugyanúgy nem tudja ellenőrizni, hogy tényleg nem vagyok dohányos.
2014. nov. 8. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert a dohányosok mind hazudnak!

Nekem is volt dohányos lakótársam és világosan el lett neki mondva, hogy a lakásban nincs dohányzás!

1 hónap nem telt bele, hogy már benn szívta...

Aztán persze letagadta, meg ki akarta dumálni, hogy "de ő kihajolt az ablakon" meg hogy "kifelé fújta a füstöt" aha, persze... én meg a konyhában éreztem csukott ajtón keresztül, zárt ablaknál...

Hát hülye azért én se vagyok...

2014. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Tévedés, megszagol és érzi. Ezt csak a dohányosok hiszik a tönkrment szaglásuk miatt, hogy egy kis dezodor elfedi, fedi a fenéket...
2014. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van annyi nemdohányzó, hogy ezt kiköthesse. Fölösleges kockázatként tekint erre a bizalomra, neki alighanem így is, úgy is lesz bérlője - akkor meg már legyen nemdohányzó.

Olyan hirdetést is láttam már, amin a tulajd csak nőknek adja bérbe a kérót. Ehhez képest a nemcigizés igazán nem nagy elvárás :)

2014. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez akkor sima sztereotipizálás? Azt hittem, valami konkrétum van a háttérben ami elvesz az értékemből.
2014. nov. 8. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy dohányosnak méterekről bűzlik a ruhája, a bőre. Akkor is, amikor éppen nem bagózik.
2014. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig bent dohányzik a lakásban valaki, akkor egy idő után minden bűzleni fog a falaktól kezdve a bútorokon át a használati tárgyakig. Mivel csak bérli, bármelyik pillanatban elköltözhet, és akkor ki akar majd kivenni egy olyan lakást, ami bűzlik a cigarettaszagtól??
2014. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!