Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vezet oda, hogy az ember...

Mi vezet oda, hogy az ember ilyen legyen?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

Ezt a kérdést én írtam ki, akit leírtam az az én barátnőm. Rájöttem, hülyeség volt ezt a horoszkópra fogni. Lehet hogy egyszerűen csak ilyen a személyisége, vagy ez egyáltalán nem normális? Aki beszól neki, annak úgy visszaszól, hogy már szinte sír. Régen még merték szekálni, de most már mindenki fél tőle. Még velem is ilyen néha. Már olyan elegem van :(( De rajta kívül alig van valakim. A pasim is miatta szakított velem, mert belé volt szerelmes, de mikor szerelmet vallott neki, olyan dúrván elhajtotta, hogy már én sajnáltam. Normális hogy ilyen a barátnőm, vagy nem?


2014. nov. 9. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Általános dolgokat le lehet szűrni. De hogy mélyebben megértsem, többet kéne tudnom róla. De azt látom, hogy téged ez foglalkoztat. Ezért aztán engem is elkezdett érdekelni.
2014. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezed meg tőle,hogy miért lett ilyen?

a te barátnőd.

2014. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nevelés ésvagy fiatal kori környezet alakította ki nála ezt a személyiséget, ahhoz hogy konkrétumot tudjak mondani ismernem kéne.
2014. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!