Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkásosztálybeliek vagy...

A munkásosztálybeliek vagy gazdagok élete izgalmasabb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,a gazdagok élete az elején biztosan izgalmasabb, de egy idõ után hozzászoknak?!A munkásosztálybelieknek kevesebb a pénzük, igy ritkábban jut lehetõség uj dolgok megismerésére.
2014. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de tény, hogy a jobb élete a gazdagnak van, nem készül ki idegileg a munkájától.
2014. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik se. Annak izgalmas az élete akinek olyan munkája van amiben nem robotol hanem szereti csinálni. Innentől mind1 hogy gazdag-e vagy nem.

Illetve lehet úgy is izgalmas hogy minden nap úgy mész be hogy azon izgulsz hogy ma rúgnak-e ki, de az nem valami jó. :/

2014. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egyetlen tényező a kismillióból... Az ember személyisége, haveri köre, konkrét munkája, hobbijai, családja igencsak sokat számít...

Nekem attól nagyságrendekkel izgalmasabb tud lenni a napom, hogy süt a nap és kedvem van mondjuk alkotni valamit... Pedig az én vagyok, ugyanaz a személy, ugyanabban az életben, környezetben... Még ha ugyanazt csinálom más hangulatban, az is más.

Csak mert valaki nem gazdag, elég sok lehetősége van izgalmasabbá tenni az életet. Már az ő szempontjából. Lehet, hogy másoknak csak a drága dolgok, különleges élmények lehetnek izgalmasak, nekem speciel nem.

2014. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg annak aki nem csak a gép előtt ül."


Ez sem feltétlen igaz, mert aki a gép előtt érzi jól magát, és neki mondjuk izgalmasabb egy játék, mint emberek között lenni, akkor miért is kellene kötelezően azt csinálnia? Hogy akkor azt mondhassák rá a többiek, hogy na ezaz fiam, most élsz!? Közbe meg valójában sz.arul érezné magát.

Tehát nyilván akit jobban leköt a gép, mint az emberek társasága, vagy a múzeumlátogatás, nyilván neki az az izgalmasabb élet.

2014. nov. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni, mert mindkettőnek van pozitív-negatív oldala. Egy kívülállónak a habitusától függ, hogy melyikben "érezné" jól magát.
2014. nov. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi a jobb?


napi 9 órát melózni minimálbérért, vagy a tengerparton süttetni a hasad, míg valaki megkeresni neked a minimálbér többszörösét?

2014. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk már nincs munkásosztály, csak kiszolgáltatott pórok, akiket bármikor kirúghatnak. Reményük sincs, hogy gazdagok legyenek. A kérdés - sajnos - nem kérdés.
2014. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!