Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok a forma 1-nél izgalmasa...

Tudtok a forma 1-nél izgalmasabb autosportot mondani?

Figyelt kérdés
Csak mert a sok szabály miatt le van butítva már nagyon, a pilóták szinte semmilyen rizikót nem vállalhatnak. Tudtok olyan autosportot mondani, ahol azért még rendesen van izgalom?

2014. szept. 13. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó pár futam azért már kezdett élvezhető lenni, de talán a sprintversenyek és a fordított rajtrácsos futamok érdekesek lehetnek, mikor a favorit pilóták a 6.-8. helyről gázolnak át az előttük lévőkön. Ilyen pl a WTCC és a Truck EB is. Mindkét mezőnyben van magyar versenyző és mindkét sorozatban jól szerepelnek, utóbbiban Kis Norbi bajnokesélyes is. A Kamion EB Németországban egy hétvégén volt az F1-es futammal és kb 3x annyian mentek ki a Kamion EB-re mint az F1-re. Ez azért elmond valamit.

Ennek ellenére én nézem ezt az elb*szott Formula 1-et és továbbra is a Ferrarinak szurkolok annak ellenére, hogy szerintem a Wiliams sorsára jut, akik kb 10 évig sehol nem voltak.

2014. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szinte minden más az...
2014. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DTM
2014. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az a baj, hogy nem valami sok versenyt közvetítenek magyar tévéken, így nem sok a választék. Én pl. szeretném a MotoGP-t nézni, de nem találtam magyar tévéadót, ami közvetíti.
2014. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neten megoldom, stream-en. Csak mondjatok párat. :)
2014. szept. 13. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

DTM halal unalmas.


Amugy az utobbi par evben az F1 kifejezetten jo lett, szerintem most van az aranykora. Regebben sem volt izgalmasabb, sot.

2014. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Drift, bár az a benzingőz, gumifüst és 9000-es fordulatú motorok, nem a száguldás szerelmeseinek való.
2014. szept. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
GP2 a legjobb. Indycar sem rossz
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!