Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen, hogy valaki rákatta...

Van ilyen, hogy valaki rákattan valakire, és már kölcsönösnek érzi és úgy is viselkedik?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen tapasztalatotok? Ezek az emberek nem veszik észre magukat? Mennyire ködösülnek el ilyenkor? Jelenleg a sógorommal vagyok így, folyton a nyakamra jár és "szórakoztat", mindig valamit kitalál, hogy eljöhessen. Ha épp nem tud eljönni, megkérdezi cseten mit csinálok, és beszámol arról, hogy ő mit csinál. Nekem ez roppant kínos, elhajtani nem akarom, mert mint rokon joga van eljönni, csak én tudom illetve ő, hogy ez másról szól. Azért tettem fel általánosságban a kérdést, mert igazából úgy érzem ez nem egyedi jelenség, mással is előfordult már. Pl. ügyféllel. Bejöttem neki és addig járt a nyakamra, míg kénytelen voltam határozottabb lenni. Sokszor úgy érzem ezeknél az embereknél, hogy eljutnak egy olyan szintre, amikor kölcsönös románcnak érzik a fellángolásukat és már már nevetséges és morbid viselkedésre szánják el magukat. Ettől természetesen nem lesznek vonzóak, hanem nevetségessé válnak.
2014. nov. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, én gyakran hiszem ezt lányokról, akik tetszenek. Bár soha nem beszéltünk, talán rám se néztek, de kezd idővel mindig meggyőződésemmé válni, hogy titokban tudja mindezt.


Hmm... azt hiszem a magamfajtákból lesznek elmebeteg gyilkosok :D

2014. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmmm. 1# Úgy gondolom az utóbbi mondatodat viccnek szántad, de néha tényleg úgy érzem, hogy a sógorom pszichopata.
2014. nov. 12. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért van szád, hogy használd beszédre. Meg kell neki mondani, ne haragudj, sok a dolgom, nem érek most rá. Pár alkalom után csak észreveszi magát. Ha átjön, légy szándékosan elfoglaltabb, úszik a lakás, munkát kellett hazahozz, nem vagy jól sötöbö.
2014. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Ezt szoktam csinálni. Nem az volt a kérdés, hogy mit csináljak, de azért köszi. :-)
2014. nov. 13. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem érsz rá arra, hogy folyton a nyakadon lógjon. Közöld vele kerek-perec, hogy van saját életed/életetek, nincs erre kompetenciád, hogy állandóan elviseld őt.

Egyszerű, gyors, és hatásos módszer. Sokkal jobb, mint a hantázás, hogy épp emiatt nem érek rá, épp amiatt nem.

2014. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a kérdésre válaszolva, nem, nincs rajtad kívül az egész bolygón SENKI, aki így járt volna....
2014. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!