Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így a nővérem?

Miért viselkedik így a nővérem?

Figyelt kérdés
röviden és tömören. 20éves és a legizgalmasabb programja, hogy itthon üljön és nézze a tv-t. nem barátkozik se fiukkal se lányokkal, nem jár el sehova, nem csinál semmi, még boltba se megy le, iskolába se jár mert érettségi után ő nem tudott választani semmit mert nem érdekelte semmi. nem volt még barátja sem pedig szép és csinos lány, minden fiú közeledését elutasítja vagy nem is reagál rá semmit.hiába beszélgettem már el vele anyuval, hogy ez nem élet amit ő csinál és akkor csak belátja, hogy igazunk van és annyi, nem változtat semmit. Kezdek aggódni miatta, hogy tényleg semmi nem érdekli semmi terve nincs a jövőre... plusz ami szintén felfoghatatlan, hogy ennyi idősen nem vonzódik és érdeklődik a fiuk után.
2014. nov. 10. 13:57
 1/9 anonim válasza:
CSináljatok néha közös eljárós programot! Nem lehet hogy depresszió??
2014. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, mert amúgy tök boldog meg jókedvű csak fél barátkozni vagy nem tudom. hiába jön el velem akárhova ott se bontakozik ki a mi társaságunkba csak ül és kész.
2014. nov. 10. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ne erőltessetek rá semmit. Engem megpróbáltak társaságba küldeni, de csak még jobban stresszeltem tőle. Elmentem tanulni, mert elvárták, és depressziós lettem, amiből jóval nehezebb volt kimászni, mint belekerülni, és még ma is iszom a levét. Az elkezdett egyetemet is ott hagytam, szóval értelme nem volt az egésznek.

Amíg őszintén boldog, szerintem hadd csinálja a nővéred, amit szeretne. Keressen valami munkát amivel elvan, hogy legyen azért keresete (én is azt csináltam), mellette meg hadd tegye, amiben élvezetet talál. Ha TV-zni akar, hadd csinálja, ártani nem árt vele senkinek.

A fiúk miatt pedig abszolúte nem kéne aggódni. Valamiért a legtöbb ember kényszeresen azt hiszi, hogy mindenkinek, mindenféleképpen, ha törik, ha szakad, partner KELL. Mintha más mód nem lenne az életre. Pedig sok embernek nincs szüksége párkapcsolatra, sem érzelmi, sem szexuális szempontból. Erőltetni ezt is teljesen felesleges, csak megutálja a fiúk gondolatát is.

2014. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de 20évesen még csak 1 randin sem volt még csókolózni sem csókolózott. valamint a munkát is mondtuk neki, hogy menjen el dolgozni kimozdul itthonról emberekkel ismerkedik de ő dolgozni sem akar és amikor kérdezzük h van valami ami érdekel? arra nem tud semmit mondani.
2014. nov. 10. 14:17
 5/9 anonim válasza:
Ha boldog akkor csak a pénzkeresési lehetőséget kell megtalálnia! Akkor ne zargassátok! Lehet hogy később érő típus vagy csak most ez az ami jól esik neki!
2014. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint.

Nézd, én bőven 20 fölött járok már, és nekem sem volt még soha senkim. Randim is csak tinikoromban egy-kettő, mind borzalom volt, mai napig bánom őket. Engem nem zavar hogy így alakul, másokat annál inkább. :D Ha a nővérednek jó így, ti miért nem fogadjátok el? Sosem értettem, miért kötelező "járni" valakivel. Ha én elfogadom és nem szólok be mások társfüggő magatartására, akkor nem értem, fordítva ezt miért nem lehet.

Ha rá lesz kényszerülve a munkára, ígyis-úgyis el fog menni dolgozni. Engem sem érdekel nagyon semmi, csak a hobbim, de ez épp elég ahhoz, hogy legyen valami, ami motivál a munkára. :)

2014. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1,5 vagyok!

Egyetértek! Valami legyen ami boldogságot okoz! 20 évesen volt egy kapcsolatom amit ha lehetne kitörölnék, azóta most majdnem 30 évesen van kapcsolatom. ÉS azért mert eddig nem voltak jövő-menő kapcsolataim nem voltam kevesebb én sem!

2014. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami psziches problemaja van, nem artana szakemberhez fordulni.
2014. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl kerek a történet. Úgy értem nem sokmindenbe lehet bele kötni ha jókedvű és így nem érdeklik a dolgok.

Talán abba hogy nem dolgozik és anyudnak kell eltartania.De itt nem biztos hogy jó megoldás az erőszak szóval nem itt van a kutya elásva.

Nem tudjuk hogy lustaságból nem akar emberek közé menni vagy azért mert fél tőlük.

És hogy miért nem érdeklik a fiúk, nyilván van olyan aki legalább egy picit jobban tetszik neki mint a másik, még akkor is látja ezt ha nem volt még párkapcsolata.


Beszélj vele és szerezz nekünk több infot.


De most ne vádaskodásból beszélj vele hanem szeretetből. Gondolom szereted a nővéredet még akkor is ha kicsit különc.

Hátha így jobban megnyílik előtted és elmond olyat is amit eddig nem.

2014. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!