Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi nagypofájú,...

Miért van ennyi nagypofájú, ktöekedő, agressziv ember, akik a konfliktusaikat is erőszakkal, ordibálással rendezik le? Mert én ezt látom, tapasztalom, szerintetek is igy van, mi ennek az oka? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak én látom, tapasztalom h mennyyi agressziv, kötekedő, nagypofájú ember van mostanság, akik ok nélkül kötnek bele a másikba, vagy apróbb ürüggyel, aztán ha meg akarnád normálisan felnőtt ember(ek) módjára megbeszélni velük akkor neked mennek? Most komolyan miért vann ez? Ezt tapasztalom folyamat nem a neten hanem élőben!!! Ma is megtörtént, pont ma, oskolában (felnött tanfolyam, OKJ) egy tök jelentéktelen dolgon vesztünk össze a csajjal (ő szolt be, én visszaszoltam szépen h fejezze be), mindez órán volt, azt mondta h várjuk ki a szünetet lerendez... kimegyek azt mondom neki h beszéljük meg normálisan, meg h emberek vagyunk... Erre neki nyomott a kabimnál fogva a kapunak, azt meg akart ütni, megfogtam meg közénk állt 1 normálisabb csoport társunk (fiu) és leállitotta h ezt nem igy kéne... Utánna még járt a szája... Tudni kell a csajról h 8 elemije van, anyuka, meg most terhes egy másik pasitól, 17 évesen szült most 21. Csak Én bennem van a hiba h ez a viselkedése nem normális? főleg h anyzuka, meg ha télleg gyereket vár, akkor meg ne verekedjen, ne stresszelje magát szarokon vagy ne járjon be. Fél évig nem is foglalkoztunk egymással, semmi, most meg nézzétek... Multkor megy egy öreg nővel vesztem össze a faluban mikor álltam sorba a postán, elém vágtat, normálisan mondtam neki h én álltam elöbb, meg sietek, erre leüvölti a fejemet h mit képzelek magamról, meg ordibál, dögnek nevez, ilyesmik....komolyan agyvérzést kapok az ilyen agressziv emberektől, akikkel nem lehet normálisan szép szóval lerendezni a konfliktust, én meg nem vagyok agressziv, utálom az erőszakot...ti mit gondoltok róla? Ezt csak én látom és tapasztalom az ilyet h egyre több a buta, agressziv, primitiv ember? Ha igen akkor miért?

Bocsi regényért. L/24



2014. nov. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Valójában egy kicsit te is erőszakosnak tűnsz...
2014. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
ki kardot ránt...
2014. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1) Mibol gondolod?
2014. nov. 13. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Az van hogy vonzod az ilyen helyzeteket, és ez nem véletlen.Ez azért van mert az élet fel akarja hívni a figyelmedet.


Mégpedig arra hogy borzalmasan gyáva vagy és félős.


Ezek a személyiséghibák vannak most nálad és azért baszogat az egész világ mert eljött az idő hogy tegyél ellene.

Idáig váratott a dolog de most eljött az idő.


Mindent meg kell tenned azért hogy egy harcra kész amazon legyél aki akárkinek képes lebaszni egyet és akár egy nagydarab sráccal szemben is képes megvédeni magát.


Az a degenerált anyuka azért ugrott neked mert érezte hogy félsz és simán elbánik veled. Te most az 'áldozat' szerepét játszod. Az állatvilágban ezért az életeddel fizetnél, így emberként viszont meg kéne tanulnod a leckét.


Edzés, erősítés, önfegyelem, bátorság.


Gyere le boxolni, úgy megtanítunk verekedni hogy kiütöd a fiúkat is.

2014. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: Hááát, érdekelne de nemtudom h hova valósi vagy. Amugy nem csipázom az erőszakot, meg tényleg a megbeszélések hive vagyok, stb. Vagy kimék elszivni 1 cigit... Lehet h "gyáva" vagyok, de inkább béketűrő, de lehet h mondasz valamit, bár melóhelyen, ha volt munkám sose volt ilyen, nálm idősebbekkel voltam eggyütt, elfogadtak, bár volt ott is 1-2 fura fazon, de nem igazán szóltunk 1máshoz, max annyit h "Szia". Am a csajrol aki nekem esett állitolag terhes is, ha meg megütöm, azért én ütöm meg a bokámat... Meg megfenyegetett ha brkinek szólok akkor nagyobb baj lesz (pl. oktató, ügyintéző), bár már csak 3 hét van vizsgáig, de ugy néz ki az ilyennek nincs elég baja....
2014. nov. 13. 21:58
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] nah ezt nézzétek meg, nem a levegőbe beszélek...
2014. nov. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!