Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt egyszer, hogy a...

Történt egyszer, hogy a spanokkal elmenzünk vásárolni a lidl be. Esti bulihoz üccsit meg zabát. És a lidl parkolójában ott csövelt egy csapat cigány lány. A kérdés lent van. (? )

Figyelt kérdés
És ezek cigány lányok ott bömböltették max hangerőn a hejromállé romállé... kezdetű zenének nem nevezhető ricsajt. Folyton felénk nézelődtek, hátha menőnek tartjuk őket, vagy mit tudom én. De miért gondolták, hogy menő egy áruház parkolójában csövezve cigányzenét hallgatni??

2014. nov. 14. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott jár sok ember, és hát, ők nem a minőségre mentek:D Nálunk is van ilyen, azért ülnek ki mert unatkoznak, és lehet pasit fűzni, balhézni, akármi csak ne unatkozzanak.
2014. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egyik haverom akivel mentem kicsit felöntött a haratra, és elmondotta cigánylányok füle halatára fennhangon egy cigányos viccet xd
2014. nov. 14. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szeritem meg provokáció hogy valaki odamenjen és kirabolják megverjék
2014. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuuuuu az ilyeneket úgy agyonverném.!!!! Annyira irritálnak inkább húznák meg magukat..
2014. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom szeretett hazánk titkos erőtartalékaival. Csak szeretek rajtuk röhögni xd
2014. nov. 14. 23:03
 6/7 anonim válasza:
100%

az ő körükben biztos normális ha csapatban kiülnek.

Én sem utálom a cigányok azon részét aki normális, azokkal van baj, akiknek van képuk 3x kirabolni, aztán még holnap jópofizni. Meg hihetetlenül sötétek.... 10 cigány se tudna elverni egy mondjuk quiz műsorban. :-D

2014. nov. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme?? XD
2014. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!