Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha abszolút kezdő vagyok, de...

Ha abszolút kezdő vagyok, de szeretnék elkezdeni focizni (hobbi szinten), hova lenne érdemes menni? (lány, kapus, Budapest)

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon béna vagyok, még igazából sosem voltam kapus, ezért nem is mennék szívesen egy csapatba, mert az ott lévők már tudnak valamennyire, még ha csak kezdők, akkor is. Viszont akkor hol lenne érdemes elkezdeni? Nincs esetleg valami "focisuli", ahol megtanítják az alapokat?

Egyébként 16 éves vagyok, de nem szeretnék én nagy karriert, tényleg csak hobbi szinten, úgyhogy azt nem hiszem, hogy késő lenne most elkezdeni.



2014. aug. 28. 13:10
 1/5 anonim válasza:
játssz otthon :)
2014. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Panelben lakunk :/ Meg kapus egyedül nem is igazán lehetnék :D
2014. szept. 7. 13:50
 3/5 anonim válasza:

Próbálj meg a környéken focizó fiukkal játszani. Vagy hívd a barátaidat. :D


Én is így kezdtem, utána meg kis edzés és most elég jó szinten vagyok.

2014. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fiúkhoz biztos nem fogok beállni. :D A barátnőimet meg már nem is tudom, hányszor hívtam, mindig megígérték, de sose jönnek. :/
2014. szept. 22. 20:48
 5/5 anonim válasza:

Pedig a fiuk sokszor megértőbbek és segítőkészebbek mint a lányok.

És hát melyik fiúnak ne tetszene egy sportoló lány? :D

2014. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!