Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoljak róla?

Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Van egy 26éves fiú aki állítólag szeret engem, féltékeny rám, de nekem nem az esetem mert mindig csak azt akarja és nem tudok olyat komolyan venni akivel nem lehet össze bújni anélkül hogy ne azzal végződjön.

Az interneten nagy szájjal fenyeget minden potenciális pasit akik kikezdenek velem, de személyesen gyáva nyúl.

Amikor nem az van amit ő akar akkor meg elzavar magától és neki áll feljebb. Mível nem erős pasi nem érzem azt hogy meg tudna védeni, na meg titkolózik előttem de én nekem mindent mondanom kell magamról neki.

Folyton irányítani akar engem de én nem irányíthatom nagyon vigyázz arra nehogy anyagilag ő adjon többet mint én neki.

Na meg a hibákat rám vetíti ki, össze szeretne velem költözni de ilyen hozzá állás mellett nem tudom komolyan venni őt semmilyen közös dolgot nem mutat.



2014. nov. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján elég gyökér:D
2014. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Ha ez mind igaz amit leírtál, mi keresnivalód még mellette?
2014. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom hogy komolyan vegyem-e vagy sem.

Nem tudom eldönteni mit kezdjek vele fura kicsit.

2014. nov. 14. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyentől óvakodj.
2014. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 intrepid ***** válasza:
100%

Ha nem érzed azt, hogy alig várod hogy találkozzatok, ilyen sok negatív tulajdonságát látsz, akkor Te nem vagy szerelmes belé, mire költöznél össze vele. Összeköltöztök, utána jön a gyerek, akkor akarsz rájönni, hogy nem tudod leélni az életedet vele. Minimum 3 ember életét cseszed el:

- A tied.

- A gyereked.

- A fiúét.

Keresgéljél, és meg fogod érezni, hogy ez az én emberem, akivel élni akarok.

2014. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!