Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoljak róla ezek után?

Mit gondoljak róla ezek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy nagyon jó barátnőm (legalább is ezt gondoltam róla eddig) lassan 20 éve, ovi óta ismerjük egymást. Együtt éltük meg a teljes gyerekkort is például.


A helyzet az, hogy én 2 éve Pestre költöztem és miután kisiklott barátnőm élete pár hónapja felajánlottam, hogy költözzön hozzám, segítek anyagilag is amíg munkát talál. Gyorsan talált is munkát, felbukkant a szerelem is az életében. Közösen bérelünk egy albérletet. Mondhatni minden szuperül megy neki.


A probléma az, hogy mindig amikor van egy új barátja akkor csak Ő van. Az én véleményem vagy egyáltalán a létezésem vajmi keveset számít ilyenkor. Az új barátja beköltözött hozzánk tegnap, a pasival nincs gond de barátnőm hirtelen valami eszetlen stílust vett magára. Beszólogat nekem, menőzik, persze szigorúan a srác előtt.


Hihetetlent csalódtam benne, annyi mindent megtettem érte, hogy sínre kerüljön az élete és ez a köszönet?? Ma reggel végül úgy mentem el a közös lakásból, hogy köszönés nélkül bevágtam az ajtót.


Szerintetek most mégis mit tegyek? Barátnő az ilyen? Akkorát csalódtam, hogy legszívesebben azonnal megszakítanám a kapcsolatot vele :(


Mindketten 23 éves nők vagyunk.



2013. jún. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakítsd meg vele azonnal a kapcsolatot, mert eddig biztosan nagyon jó barátnők voltatok. Először próbálj meg beszélni vele erről. Mondd el neki, hogy zavar, ahogyan viselkedik veled. Ezt meg kell neki értenie, ha nem érti, akkor már én is elküldeném.
2013. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talan elmondhatnad neki, amit ide beirtal. Nem mindenki gondolatolvaso, nem biztos, hogy eszreveszi, hogy mashogy viselkedik a pasi elott..
2013. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hirtelen elvetettem a sulykot. Beszélek vele délután, hogy mi is a problémám.
2013. jún. 24. 14:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Amire még napközben rájöttem, hogy talán egy kicsit irigylem is. Tudom, nagyon csúnya dolog. De vele ellentétben nekem nincs szerelem az életemben és társasági élet is kissé hanyatlóban van. Ő az új pasival, új ismerősöket is szerzett.
2013. jún. 24. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd új ismerőseivel szerintem te is megismerkedhetnél. Vagy akár te magadtól is ismerkedhetsz.
2013. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!