Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki képes szó nélkül letiltani...

Aki képes szó nélkül letiltani facebookról, annak nem is voltam fontos soha?

Figyelt kérdés

Akivel előtte azért jókat írogattunk, és nem volt egyoldalú, mintha neki is lett volna kedve, meg rendes is volt.

Aztán egy ideje nem láttam soha online, ma meg le is tiltott.


2014. nov. 15. 21:42
 1/8 anonim válasza:
Hát kb:/ de lehet hogy valaki rosszat mondott neki rolad
2014. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előzmények nélkül nehéz bármit is mondani. Vannak olyan emberek a facebookomon bejelölve, akikkel évekig nagyon jó kapcsolatot ápoltam, de már nem beszélünk egymással és nem vagyok kíváncsi rá mit csinálnak magukkal illetve vice versa. Ilyenkor elgondolkodok azon, hogy lehet törölni kéne őket. Amúgy olvastam erről egy cikket régebben, hogy régi barátok nagyobb valószínűséggel törlik egymást, mint felszínes ismerősök.
2014. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A felhasználó ***** válasza:
100%
Aki fontosnak tart téged az élőben beszélget veled nem facebookon.
2014. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy pont, hogy fontos voltál, csak valami miatt nagyon besértődött/ideges lett és ezért tiltott le... Fene tudja.
2014. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerni kéne az előzményeket pontosan, hogy egy korrekt véleményt tudj nyilvánítani.

Aztán az is előfordulhat, hogy rájött, hogy olyan emberrel vagy kapcsolatban,és úgy mond "nyalod a talpát" akár milyen érdekből, aki neki az ellensége.

2014. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami biztos történt, nem tiltja le senki csak úgy az egyik ismerősét.
2014. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Úristen. Miért van ennek bármilyen jelentősége? Én a személyes kapcsolataimat tartom fontosnak, és letojtam, hogy ki tiltott le fészen. Amúgy 2 éve töröltem is magam onnan, mert nem érdekel a sok nyomi, akik ott élik az életüket.
2014. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem vagy valami rosszat hallott rólad vagy megbántottad.
2014. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!