Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni magam a...

Klaudiazz kérdése:

Hogyan tudom törölni magam a facebookról? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
szeretném törölni magamat..ennyi az nem számít miért:) hogyan lehet törölni? mert én seholsem találom

2013. júl. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet törölni magad egyből. Fel kell függeszteni a profilt majd 2-3 hétig nem szabad bejelentkezni kül újra aktiválódik. Az adataid közel 2-3 hónapig és képeid megtekinthetőek maradnak szóval hiába sürgős tag fogsz maradni még 3 hónapig min :D
2013. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amire nem válaszoltam pontosan a kérdésed fent jobb oldalt a névnél kis kerék fiokbeállítások bal oldalt biztonság és legalul fiók felfüggesztése
2013. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=j5LrR8-hAYY

Ha csak fel akarod függeszteni: Fiókbeállítások -> Biztonság -> Fiók felfüggesztése

2013. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet soha! Miért nem? Mert a média és politikusok onnan vizsgálják az embereket, mit szeretnek, és ehhez igazítják műsoraikat, hogy még nézettebbek legyenek!


Itt könnyebb, mert ha klubbonként, csoportonként nézik, hamarabb megvannak az emberek. Egy csoportban van 20 ezer ember, egy klubban van 300 ezer ember, így hamarabb megvannak.

2013. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!