Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy immunisak...

Lehetséges hogy immunisak legyünk valakinek a testszagára?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy lehetséges e hogy 20-30 év együttélés után valakinek ne érezzük a testszagát /bűzét? Ezt még anonimban is kínos leirni de egy ideje már fúrja az oldalam és SENKIT erröl nemtudok megkérdezni. Az anyámról van szó. a utobbi 10-12 évben amire visszabirok emlékezni ő a havi 1 tisztálkodásnál többre nemszánt időt a menopauza után van hogy 2 hónap után láttam / hallotam őt zuhanyba menni. Namármost anatómiailag lehetséges hogy valaki 4-5 héten át aki dohányzik konyhán dolgozik egész héten, nemhasznál deót neárasszon elviselhetetlen bűzt ami mélyre hatol a lakásban? Sokat voltam otthon mindigis és volt alkalmam követni a napját és tudom hogy nem az a koránkelős tipus aki reggel megy zuhanyba. NEM nem viccelek vagy szórakozok ha bárki ezzel jönne nem gyülölet motivál hogy ilyesmit kérdezzek. Egyszerüen nemhagy nyugodni a tudat hogy tényleg ebben élhetünk ?

#testszag #bűz #Unhigénikus
2014. nov. 17. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy nem fürdik, hanem, hogy nem szedi össze a ruháit.


Sajnos a ruháid meg mindened átveszi a szagot. Mikor anyósomékkal laktunk (és ők láncdohányosok, vagyis szó szerint vágni lehet náluk a füstöt) nekem is ott volt mindenem ugyebár, rendszeresen mostam a ruháimat, meg minden mégis olyan szagom volt mint egy kocsmának a cigi miatt, a nőgyógyászom terhesgondozáson minden alkalommal megkérdezte, hogy dohányzom? Nagyon idegesítő volt mikor más 100-adszor elmondtam mindenkinek, hogy én nem dohányzom. Mikor elköltöztünk akkor minden ruhánkat, még a tisztát is ki kellett mosni, mert szó szerint büdös volt. Tehát el kell keserítselek: Valószínűleg neked és a dolgaidnak is olyan szaga van, mint az anyukádnak, csak te nem érzed, mert benne élsz.

Próbálj meg beszélni az anyukáddal, hogy téged zavar az ő nemfürdése, valahogy hátulról támadj, hogy ne veszekedés legyen belőle.

2014. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!