Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy immunisak...

Lehetséges hogy immunisak legyünk valakinek a testszagára?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy lehetséges e hogy 20-30 év együttélés után valakinek ne érezzük a testszagát /bűzét? Ezt még anonimban is kínos leirni de egy ideje már fúrja az oldalam és SENKIT erröl nemtudok megkérdezni. Az anyámról van szó. a utobbi 10-12 évben amire visszabirok emlékezni ő a havi 1 tisztálkodásnál többre nemszánt időt a menopauza után van hogy 2 hónap után láttam / hallotam őt zuhanyba menni. Namármost anatómiailag lehetséges hogy valaki 4-5 héten át aki dohányzik konyhán dolgozik egész héten, nemhasznál deót neárasszon elviselhetetlen bűzt ami mélyre hatol a lakásban? Sokat voltam otthon mindigis és volt alkalmam követni a napját és tudom hogy nem az a koránkelős tipus aki reggel megy zuhanyba. NEM nem viccelek vagy szórakozok ha bárki ezzel jönne nem gyülölet motivál hogy ilyesmit kérdezzek. Egyszerüen nemhagy nyugodni a tudat hogy tényleg ebben élhetünk ?

#testszag #bűz #Unhigénikus
2014. nov. 17. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Húha. Ismerek olyat aki nem nagyon fürdik. Őt elég durván érezni.

Ha hazaérsz akkor sem érzed? Mert kis idő után hozzá szokni a szagokhoz/illatokhoz és nem érezzük, de ezt a friss levegő megoldja és utána újra érzünk.

Szóval nem tudom. Nem lehet hogy mégis fürdik? Mondjuk mikor nem vagy otthon, vagy éjjel.

2014. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, aki nem igényes, ilyen egyszerű.

Én például minden este tusolok, ha nem is fürdök. Ha nem sikerül minden este, akkor minden második este. Hajat pedig háromnaponta mosok.

17/L

2014. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En is ismerek egy embert, mesterember, fizikai munkát végez, van hogy egy hónapig nem fürdik, mert addig kint el az építkezésen, a kocsijában alszik. Nem megy haza csak havonta, mert messze lakik. Addig biztos nem fürdik, mert ott nincs ilyen lehetőség. Párszor találkoztam mar vele, es egyáltalán nem volt büdös. Persze azert nem szagoltam meg közelről, de zárt legterben voltunk vele es igy jobban lehetne érezni ha büdös. Egyszer pont aznap, mikor utazott haza, szóval kb 1 hónappal ezelőtt furodhetett utoljára es a ruháit is akkor cserélhette. Csak a cigi szagot éreztem, mert füstöl mint a gyárkemeny, lehet hogy a füstszag elnyomja.
2014. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, mert nem derül ki, hogy most büdös az anyja a kérdezőnek vagy ő nem érzi büdösnek ?
2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1/4 -nek : volt már hogy 2-3 napig nemvoltam otthon fesztivál sátrazás stb. azaz nyitott térben hazajöttem és neméreztem még úgysem semmit . Viszont éjjelente nemfürdik koránfekvő koránkelő tipus de a kora reggeli időket bagóval kávéval keresztrejtvénnyel tölti .2/4-nek Hát nem igényesség és teljes igénytelenség az alap higiénia nem beteartása nem ugyanaz.

2-3 nek: igen ilyen jellegü véleményre válaszra voltam kiváncsi. én anyám is füstöl sokat de hogy minimum 2 hetes testszagot elnyomjon az elég abszurd nem? én három nap nemfürdés után ha ülök a széken nembirom már elviselni a testszagomat és semmi nemnyomja el.

4/4 .. a kérdés az hogy Büdös de már nemérzem vagy nincs extrém bűze azért nemérzem

2014. nov. 17. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen ismerősöm, aki havonta egyszer fürdött, vagy ha a párom már rászólt. De velem is volt olyan, hogy nem éreztem milyen büdös. Valóban volt olyan, hogy én is csodálkoztam, hogy miért nem érzem, de úgy gondolom, hogy azért mert, durva, de megszoktam a bukéját. Általában akkor éreztem, ha például közelebb jött hozzám, mint máskor. Kartávolságon belül, vagy amikor levette a cipőjét és valóban büdösebb volt a "szokottnál". De volt olyan is, hogy elég volt, ha csak bejött a szobába, de a szag hamar eltűnt, mert hozzászoktam. Aztán hányingert kaptam, ha ránéztem, mert látszott rajta a retek. Igaz én általában miatta éjjel-nappal nyitva tartottam az ablakot, morgott is érte, de nem esett le neki, hogy miért szellőztetünk állandóan, vagy azt hitte azért, mert nem bírom a cigifüstöt. Télen persze bonyolultabb volt a szituáció.

De az biztos, hogy te is hozzászoktál már valamennyire az anyukád illatához, de egy-két pillanatig biztos te is érzed amikor odamész hozzá csak már nem veszed észre. Ez olyan mint a parfüm, minél tovább használsz egy illatot annál többre van szükséged, hogy te érezd, vannak akik már annyit fújnak magukra, hogy az már zavaró, de ők akkor sem érzik olyan soknak, mert hozzá szoktak.

2014. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a munkahelyén zuhanyzik. Konyhán dolgozik, nem gondolnám, hogy a főnöke eltűrné, hogy koszos.
2014. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én köntösén szoktam érezni amiben füstölni szok reggelenként hogy teljesen hobo szaga van a köntösnek. de rajta ezt ezt nemérzem viszont. Viszont a mosott ruhákon is megérezni a rossz szagot ha 3 napig nincs összeszedve a kötélröl.ugyanis egy zárt légtérben van a teregetett ruhákkal. és bár hiába tiszálkodom én rendszeresen és vagyok igényes . félő hogy minden erőfeszités ellenére ez már a lakásban van és ha akarom hanem már átjár minden mosott ruhát is
2014. nov. 17. 22:54
 9/11 A kérdező kommentje:
7/8 Nincs fürdési lehetőség a munkahelyén voltam már ott. De viszont ha tényleg komolyan büzlene nyilván szóva tették volna már neki hogy igy nemlehet konyhán dolgozni. Arról igazábol nemvolt szó hogy retkes koszos lenne.
2014. nov. 17. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azt írod fürdessz, meg igényes vagy , majd azt írod "amikor 3 napig nem furdesz".....
2014. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!