Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy osszátok be az időtöket?

Ti hogy osszátok be az időtöket?

Figyelt kérdés

Mennyit alusztok, szórakoztok, dolgoztok/tanultok stb.

Kérlek az egész napirendeteket írjátok le.


2014. nov. 19. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

reggel felkelek (sok alvás után 4-kor, kevés után 5:20-kor)

(ha korán keltem akkor gépezek 5:20-ig)

- mosdás, fogmosás, wc...

- ing vasalás

- indulás munkába

- elmegyek boltba kaját venni

- reggeli

- munka (közben félóra ebédszünet)

- haza út

vagy gépezés vagy barátnőmmel foglalkozom...

lefekvés olyan 0-3 óra között, néha 8-10 körül (korai)

aztán újra...

2014. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

6-kor kelek 15:10-ig suliban vagyok.17:15 körül érek haza mert nem jön hamarabb busz.

Ezután tanulok fél-1órát (attól függ milyen és mennyi tananyag).18 körül vacsora ez tart kb. fél óráig.Utána olyan 21-22 óráig gépezek(nem mindig játék.Van hogy programozási házit csinálom,3D animálás,virtuális hálózatkiépítés stb.),vagy befejezem a leckét ha még van. Utána alvás.Van hogy közbejön valami munka.


Hétvége:

Alszok legkésőbb délig, mert piszok fáradt vagyok.Aztán kajálok.Lecót csinálok, majd ha végeztem animét nézek(most Valkyria Chronicles), vagy játszok gépen.De általában minden 2. hétvégén van valami egész napos meló(pl.:fa pakolás, betonozás mikor mi).

2014. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hétfőtől csütörtökig (koleszos vagyok)

7kor kelek, elmegyek az iskolába, 2kor végzek. Aztán eszek, és nyomatok egy tippmixet. Délután alszok 1-1,5 órát. 6 után lemegyek vacsorázni. Aztán valamivel elfoglalom magam, beszélgetek a szobatársaimmal, vagy találkozom a barátnőmmel. Csütörtökön 7re különórára megyek, ilyenkor fix az esti program. Fél 10 körül fürdés. 10 után megcsinálom a leckét, tanulgatok.

11-fél 12 körül pedig lefekszek aludni.


Péntek

2kor végzek, visszamegyek a koleszba, gyorsan összepakolok, majd irány haza. 3/4 3kor indul a busz, fél 3ra érek ki a pályaudvarra. 4kor át kell szállnom, majd fél 5ra otthon vagyok. Otthon eszek, aztán fél 6 után indulunk kispályázni terembe. Fél 8ra végzünk, utána még egy kicsit elmegyünk "összetartani". 9 körülre érek haza, ilyenkor már nagyon fáradt szoktam lenni.


Hétvége

Szombaton dél körül kelek, elmegyek a lottózóba általában. Aztán pedig itthon vagyok legtöbbször, gépezek, meccset nézek, pihenek.

Vasárnap is felkelek, ebédelek, gépezek, ilyenkor már a tanulnivaló is előkerül. Este bepakolok, felkészülök a reggeli visszautazásra.

És aztán kezdődik újra az egész..

2014. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!