Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehhez? (szívszorító)

Mit szóltok ehhez? (szívszorító)

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 21. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Én se adnék senkinek a kajából, amit épp eszek. Nem szórakozásból eszem, hanem mert nekem is kell. Ráadásul a videóban szereplők nem tűntek lepukkantnak egyáltalán. Akkor meg minek? Vegyen magának! Persze csak egy kandi kamera az egész, de akkor is értelmetlen.
2014. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Kedves első! Nem mindenki tehet arról, hogy az utcára kerül.

16 éves srác vagyok, és számomra undorító a véleményed!

Ha megyek reggel pékségbe, sűrűn veszek 2-3al több pékárút, mint amennyit elfogyasztok! Természetesen odaadom a rászorulóknak, akik a pékség előtt várják az ételt.

2014. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívszorító, mert valóban nem egyértelmű, hogy rászoruló kéri-e. Tök gyanús, hogy ez valami átverés. Ha egy hajléktalan kér tőlem ételt nagyon szívesen adok, sokkal nagyobb értelmét látom, mint a pénznek. De ebben az esetben nekem valahogy nem jutott volna eszembe, hogy valóban rászorul, aki kéri. Hiszen majdnem jobban öltözöttek voltak, mint azok, akikhez odamentek :)
2014. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Az itt a kib#szott probléma, hogy olyanoknak kéne segíteni akik millókat, milliárdokat nyúlnak le, és emiatt kerülnek ilyen helyzetben az emberek, és mi ezt hagyjuk, pedig mi kicsit többen vagyunk, mint az a "maréknyi" ember aki irányít minket. De ez már igazából az elejétől el van b#szva...
2014. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy odaadom a kajámat egy laza csávónak akinek a sérója többe került, mint amennyiből egy hajléktalan elél egy hétig.. mi sem természetesebb!
2014. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk már. A hajléktalan még is oda adta neki.

Ez nem arról szólt, hogy kinek adod! Ez arról szólt, hogy az adja oda akinek nincs és ez komolyan így van. Sokszor hallottam , hogy az akinek nimcs hamarabb oda adná másnak ha lenne neki. Hogy miért? Mert képes át értkéleni azt hogy milyen az ha van és ha nincs milyen rossz az! Nem sajnálta a pizzát nézzet ki bárhogyan is aki kérte tőle, de ti csak a felszínt látjátok.

2014. nov. 21. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira hatásvadász videó...

És jól írta 5-ös, tényleg többe kerül csávó haja mint a kaja.

Hallottatok a koldusmaffiáról? Néha direkt vesznek rokkantakat meg beteg gyerekeket.

Van az a mondás, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje. Valószínűleg közrejátszott az állam is az utcára kerülésbe, de mindaz aki ezt olvassa mégis az otthonában ül és feltehetőleg nem éhezik.


A hajléktalan pedig élete végéig kéregetni fog, és az alváson/evésen kívül semmit nem fog tenni. Ez így nem élet.

2014. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!