Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pincérlány mit gondolhatott...

A pincérlány mit gondolhatott rólam, hogy elmentem?

Figyelt kérdés

Ma a plázába kávét szerettem volna inni és egy gyönyörű Kávézó pulthoz odamentem és isteni jó kávékból lehetett választani,persze nagyon elit hely és kicsit drága,de gondoltam ritkán egyszer-kétszer ihatok ilyen "minőségi" kávét is. Kikértem a kávét és a pincérlány azt mondta foglaljak helyet,kihozza. Helyet foglaltam és vártam. Eltelt 5 perc,nem jozza,eltelt 10,akkor sem,de akik utánam jöttek azokat a pultnál kiszolgállta,én meg gondoltam,miért nem hozza már... Gondoltam várok még picit,ha nem hozza Elmegyek és iszok máshol. Nem hozta továbbra sem,én meg gondoltam,hogy nem hozott még ki semmit,fizetni nem kell semmit,felállhatok eljöhetek,úgy is tettem,mert időre mentem.


De Szerintetek,ha miután elmentem,10 másodperc múlva lehet ott volt a kávéval,én meg Sehol,mit gondolt magában rólam? Kicsit lelkiismeret furdalásom van,hogy meg járkáltattam,mert szép csaj volt.


És mit szoktak ilyenkor csinálni a kávéval,ha valaki sokallja a kihozását és elmegy aztán mire kiviszi a pincér addigra Elment a vendég. Kiöntik vagy rá sózzák másra? Egyáltalán ha nem tudja senkire rá sózni es kiönti pocsékba megy?



2014. nov. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kiönti, pocsékba megy, ez nem vitás. :D

Akkor már inkább megissza ő, gondolom az árakat úgy kalkulálják össze, hogy az ilyen esetekre is gondolnak.


Szerintem semmit különöset nem gondolt rólad, biztos nem te vagy az első; szem és fültanúja voltam olyan esetnek, amikor a vevő totál leoltotta az eladót, még azon is fel volt háborodva, hogy aztán húzza a száját az illető, aki amúgy köpni-nyelni nem tudott.

2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos volt a reakciód.


Emiatt nehogy legyen lelkiismeret furdalásod :)

2014. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A faxt nem érdekel, mit csinálnak a túlárazott kávéjukkal! FŐleg, miután a később jövőket is kiszolgálták!
2014. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!