Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meg tudnátok mondani ez...

Meg tudnátok mondani ez melyik anime, sehol nem találom?

Figyelt kérdés

Egyszer belenéztem egy animébe, de elmentettem az oldalt hogy majd máskor folytatom a sorozatot, hátha fog érdekelni.

Na de mostanra elveszett a mentett oldal(i*davideón volt fent) :(


Vhogy úgy kezdődött hogy volt egy pár szolgálólány egy kiképzésfélén, vagy egy olyat tanító gyakorlatos iskolában, egy kávézóhelyen.

Ezen kívül még az ugrik be hogy ezek után az egyik főszereplő (tán a szolgalányok kőzül) találkozik egy fiúval úgy hogy az ráesik a lányra (el is dűlnek a földre) és a fiú pont megfogja a két () () -t a lánynak aki erre kisebb sokkot kap :D már mindenütt kerestem de sehol nem találtam :/ aki tudja, és lenne oly kedves hogy leírja, azt kapásból felpontozom ;)



2014. aug. 26. 01:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, nem írja a pöttyöt: () () alatt melleket értettem :)
2014. aug. 26. 01:26
 2/8 anonim ***** válasza:
tokyo mew mew
2014. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :( de kösz a választ :) grafikailag szép, nem ez a régebbi fajta volt.
2014. aug. 26. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnád leírni hogy a lányok hogy néztek ki?

Volt e valami mondjuk cicafülek, szárnyak, farkak ?

Volt e náluk fegyver vagy valami?

Mert nagyon kevés infót adtál, amiből ember legyen a talpán aki kitalálja. Az is jó ha a srácról vagy egy másik szereplőről beszélsz aki feltűnt. Bármiről ami még eszedbejut (akár egy szoba falszínéről is).

2014. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mayo Chiki!

Tuti hogy ez az!

2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem az :/ de majd lehet hogy megnézem :)

annyit tudok hogy a lányok sorban álltak fekete-fehérben

2014. okt. 25. 00:01
 7/8 rausberg válasza:
Kaichou wa Maid-sama! aztnhiszem ez az amire gondolsz
2017. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ladies versus butlers?
2017. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!