Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolkodok állandóan...

Miért gondolkodok állandóan ennyit?

Figyelt kérdés

Szóval az a bajom, hogy régebben semmi önbizalmam nem volt, most már azért van egy kevés, de mindent túlgondolok. Vannak barátaim akik olyan ..spontának, és így sokkal élettel telibbek mint én. Néha képes vagyok azon is gondolkodni, hogy leüljek-e buszon vagy se. Aztán addig töröm magam ezen a kérdésen, hogy már leszállok (ez ált. 20 perc). Vagy ha a barátaimmal vagyok, akkor is állandóan gondolkodok. Annyit gondolkodok azon, hogy mit szóljak hozzá a beszélgetéshez, hogy mire odajutok, hogy mondom, már egyáltalán nem aktuális téma...Ja és mindeközbe a torkomba dobog a szívem, hogy jajj mi lesz ha ezt kimondom, mi lesz ha leülök a buszon...

Hogy lehet ezt kikapcsolni???

17/L



2014. nov. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nincs önbizalmad . Fejleszd magad
2014. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom milyen, nekem is sokáig ugyan ilyen problémáim voltak. Azóta változtam meg mióta egyetemre járok. Nekem nagyon jót tett egy ilyen új fajta közeg és azt vettem észre magamon, hogy szinte napról napra változom :) +elkezdtem idegen emberekkel beszélgetni pl amíg vártam a buszt meg ilyenek...ilyenkor nagyon felszabadultan tudok beszélni, hiszen úgysem ismer, valószínűleg nem is lát többet, akkor meg tök mind1 mit gondol rólam, nem? :) esetleg próbáld ki te is, hátha neked is segítene, mindenesetre gyakorlásnak nem rossz, lehet hogy utána a barátaid előtt is felszabadultabb tudnál lenni :)

19/L

2014. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!