Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hány éves korotokban...

Nektek hány éves korotokban nőtt meg a melletek teljes méretére? 15/L

Figyelt kérdés
15 vagyok és még csak 75A a mellméretem, inkább lányok válaszát várom hogy nekik mikor nőtt meg és mitől függ a mérete meg a növési "gyorsasága"

2014. nov. 28. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő, mindenki más. :)
2014. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Hát én már "asszony" vagyok :)de nagyon hamar serdültem és így kb 17-18 éves koromra sztem már teljesen kifejlett volt a mellem. Sokat számít az alkatod, a genetika illetve a testsúlyod. Én azóta egyszer híztam sokat, akkor a mellem is jóval nagyobb lett majd az azt követő fogyás alkalmával az vesztett először a méreteiből :/ Most 175 cm magasságomhoz 70 kg vagyok és 85 C-t hordok... Én szívesebben lennék vékonyabb, kisebb mellel :)
2014. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem szerintem 14-5 éves koromra nőtt meg(70D) a végleges méretére. legalábbis azóta nem látok változást. Viszont vannak olyan ismerőseim akik 20 éves korukra se változott a méretük. nagyjából olyan méretre számíthatsz mint anyudnak van.
2014. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb. 14-15 évesen
2014. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg vagytok őrülve a hatalmas szilikon vacakokért, mert az a divat! Édesanyámnak soha nem volt nagy melle, mégis felnevelt és szoptatott három gyereket. Nekem a szülés után megnőttek és ma is nagyok. Nem vagyok túlsúlyos, csak magas.
2014. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

24 éves vagyok és gimi kezdete óta 75A t hordok. Anyának tesómnak és nagymamámnak is jóval nagyobb mellük van. Szóval nem kell álomba ringatni magad hogy majd megnő, mert akármilyen hihetetlen is, de vannak kismellű felnőttek.

Egyébként az elmúlt 1-2 évben "mintha" nőtt volna, de közel sem látványosan, és már nem is fog.


Egyébként a mellméret csak a tiniket izgatja. Reméljük kinősz belőle.

2014. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány ilyen kérdést olvastál vissza?
2014. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Europafan válasza:
Ez totál emberfüggő -.- Van, aki már ötödikben is nagyon fejlett, de van, hogy valakinek nyolcadik-kilencedikben is alig van melle... aztán, az sem nő ugyanakkorára mindenkinek. Ahány nő, annyi méret...
2014. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!