Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy megismerjem...

Mit tegyek, hogy megismerjem onmagam?

Figyelt kérdés

2 eve elek kulfoldon, es ott teljesen mashogy viselkedek, mint itthon. A suliban szereny, nyugott, itthon meg lazado, bunko, ...stb...stb. Anya szerint amit a suliban nem, azt itthon elek ki. Egyedul a szobamban, megint mas vagyok, hasonlo a sulis enemhez, de joval erzekenyebb. Pl.: Ha nezek mondjuk egy videot, hogy hogyan kell szepen rajzolni, azon is elpityeredek, hogy soha nem Leszek ilyen jo, minden videonal igy van. Ezen kivul, belul valami arra vagyik, hogy hires legyen, szerintem soha nem Leszek hires, es ha ezt megemlitem, szinten elkezdek sirni. Keresem onmagam, hogy miben vagyok jo, milyen lehet a valodi enem. Arra jutottam eddig, hogy nagyon jol rajzolok, de ezt nem szeretnem tovabb csinalni. Fura, amikor kijottek meglatogatni unokatestvereim, tok jol eresztem magam, nem is gondolkodtam iyeneken. Akkor felszabadult voltam most meg...

Raadasul onismeretbol 0 vagyok, es hat igy eleg nehez.

Kezdem ugy erezni, hogy nem vagyok semmiben jo. Visszaterve, amikor ugy erzem, hogy hires akarok lenni, valoszinuleg, azert van, mert keves ismeretsegi korom van, Egy baratnom van, de erzem, hogy benne nem lehet megbiznom. Egy napom ugy telik el, felkelek, suliba megyek, hazajovok, es felmegyek a szobamba. Ennyi, es nem tudok senkit athivni. Bar soha nem unatkozok, mindig olyan egyedul erzem magam (nem csoda). A konyvirassal mar megprobalkoztam, de nem tudok ugy fogalmazni, mint egy felnott(szinten nem csoda). Valaki segitsen!

14/lany



2014. dec. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzem magam, bár mostanában kicsit jobb. Pár rajzodról nem teszel föl képet? Lehet csak túl szigorú vagy magadhoz
2014. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet. de nem Kapok annyi dicseretet, megmutatom a szuleimnek, anyit mondanak jo, es ennyi. megprobalom feltenni egy rajzom.
2014. dec. 4. 21:04
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Az önismeretben benne vannak a képességek is (hogy miben vagy jó), de maga az önismeret ennél sokkal bonyolultabb és tágabb.

Még nagyon fiatal vagy. : ) Ne keseredj el semmin, tanulj, gyakorolj, írj, rajzolj, csináld azt, amit szeretsz, és tudod: gyakorlat teszi a mestert. Ezentúl pedig szerezz minél több jó élményt (de a rosszakat se hátráltatóként fogd fel, hiszen a rosszból is tanulhat az ember), figyeld meg az embereket, önmagadat, ismerkedj, nyiss a világra, tedd meg minden téren a tőled telhető legtöbbet.

Azért nem írsz úgy, mint egy felnőtt, mert még nem vagy az. :) De írj! Én is sokat írtam, körülbelül ennyi idősen, mint Te, és nagyon élveztem, és akkor arra gondoltam, hogy egész jókat írok, de most visszaolvasva nevetséges és gyermeteg, viszont nosztalgikus, és ezekre visszagondolva is sok mindent megtudhatok önmagamról. Írj! :) Ne érdekeljen, hogy hogyan fogalmazol, ha sokat írsz, na és sokat olvasol is, ez javulni fog.

2014. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
C:\Users\Vivien Kocsis\Pictures\10457582_578120865630895_3130312204529144238_n.jpg talan igy mukodik
2014. dec. 4. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod.
2014. dec. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!