Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek skizofren?

Szerintetek skizofren?

Figyelt kérdés
Par napja beszelgetek egy sraccal. Nem reg kuldott magarol egy kepet es megkerdezte mit gondolok errol a sracrol. Irtam h meg nem ismerem majd maskor tudok mondani velemenyt.. Aztan irta, h majd tesz rola h jo velemenyem errol a sracrol (megint nem rola) Es vegul amikor elgondolkoztam ezen ma irta h amikor vegzek idezem '(nevezzuk) davidnak fogsz irni vagy nekem?' Szerintetek?

#skizofrénia #srác #kapcsolatok. Szerinetek
2014. dec. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy befolyásolható, 13 évesnél nem több kislány vagy. A fiú küldhetett magáról is képet, és E/3ban beszél magáról, miközben tudja, hogy így tesz, és nincs tudathasadása. Vagy küldhetett egy képet egy akármilyen fiúról is, mert magát csúnyának találja. Küldhetett pusztán szórakozásból, poénból is neked egy akármilyen fotót. De lehet 52 éves is, aki szeretne egy kislánnyal beszélgetni.
2014. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok es talalkoztam mar vele eloben mielott beszelgetni kezdtem vele, de azert koszonom!
2014. dec. 4. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es mint irtam nem a kepnel gondolkoztam el ezen hanem amikor irta h nekem vagy xynak fogsz irni.
2014. dec. 4. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam hasonlóval, először álnéven mutatkozott be, mert egy közintézményben dolgozik és "félt hogy visszaélhetek vele" (????)

Utána mindenféle csalafinta kamu szövegeket adott elő, amiről később bevallotta hogy csak "csali" és hogy átmegyek-e a rostán. Később rájöttem, miért. Rendre felszínes és pénzéhes nőket fogott ki magának és örült, mint majom a farkának, hogy én nem ilyen vagyok. Magát irtó eszesnek képzelte és kitalálta, hogy intellektusban magához illőt talál, a fenti rostán meg kipotyog aki nem megfelelő neki. Közben maga is anyagias és felszínes volt, a házával, kocsijával akart felvágni, hogy mennyi pénz van a tárcájában és hogy hány nő van akit kapásból lefektethetne. Ráadásul folyton azzal traktált, hogy fizet nekem ezt-azt.

Szó mi szó, nem vall egészséges lélekre, ha valaki így beszél mint ez a srác, de nem feltétlen skizofrén, csak titkolni akarja a valódi személyiségét önvédelemből, vagy más okból.

2014. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh az kemeny lehetett. Hat nem tudom neki az igazi neve van kint, és egyebkent nem magyar itt vagyok Londonba. De furan beszel szerintem. Felvagni sem akart meg semmivel ugyhogy nem ertem.:/
2014. dec. 4. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!