Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki az, hogy ilyen...

Nagyon ciki az, hogy ilyen alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,hamarosan 17 leszek és 165 centi magas...Nagyon megszívtam.Egy szánalmas törpe lettem.Ekkora magassággal szenvedés az élet,mindenki magasabb nálam.Nem is lesz így soha barátnőm,soha nem fognak tisztelni,mintig csak egy kisfiú leszek.

Szerintetek ciki,hogy ekkora vagyok?Megnézitek az ekkora embereket az utcán,hogy milyen kicsik?



2014. dec. 6. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A tiszteletnek mi köze a magassághoz? A legtöbb lány pedig még mindig nem magasabb nálad.
2014. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nekem semmi bajom az alacsony emberekkel, senki sem tehet a saját magasságáról. Ugyanúgy tisztelhetnek az emberek, szerezhetsz barátnőt és lehet teljes életed. :)
2014. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, Sztálin és Lenin is 165 cm magas volt, mégis tisztelték és féltek tőlük milliók.
2014. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Angela Merkel is 15 cm, illetve Napóleon se volt sokkal magasabb a 168 cm-ével.
2014. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Angela 165cm*
2014. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gömbicica ***** válasza:

ne viccelj már(((

hagyd aabba ezt a buta önsajnálatot de gyorsan!

ilyen módon parázhatna a szőkehogy , miért nem barna stb...

viszont ha igy gondolkodsz tényleg kisfiu maradsz(

egyáltalán nem alacsony a 165 cm.


mihez kell létra magasnak lenni? jajjjj Te!!!

a magasaknak szeirnted mi és mennyivel jobb?


foglalkozz a jól tulajdoságaiddal,erősitsd magadban azokat.

2014. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én 160 vagyok. :D
2014. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

De honnan a fenéből veszik az emberek hogy 165cm nem alacsony? 173cm vagyok, 10-ből 9 férfi magasabb nálam, hát akkor a 165 cm hogy a fenében ne volna alacsony mikor a 173 centi is az? 180 körül határoznám meg az átlagot. Tök mindegy, hogy hány híres ember volt alacsony, tudtak valami extrát, amit mi nem, ezáltal kitűntek a tömbegből. Mivel mi alacsonyak nem tudunk semmivel kitűnni, mindig el fognak taposni mások. Másrészt hogy kezdődik egy nő társkereső hirdetése: min. 180cm. Ennyi.

Nem gáz, nem ciki, genetika. Ezzel a magassággal kell boldogulnod, nem tudsz ellene mit tenni.

2014. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne azzal törődj, hogy ciki-e, hanem hogy elfogadd magad így, mert ez már változni nem nagyon fog.
2014. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a háziorvos azt mondta,hogy 21 éves koromra lehetek még 180 centi.
2014. dec. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!