Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-14 éves lány vagyok és még...

13-14 éves lány vagyok és még nem vásároltam turiba. Mielőtt el mennék: Nem ciki ott vásárolni? Van ott nekem való ruha?

Figyelt kérdés
Mert megtehetem h. plázába vásárolok de ki akarok próbálni mást. Ja és vékony és alacsony vagyok. Kultúrált válaszokat szeretnék és köszönöm :)

2012. aug. 26. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
De, ciki, aki elmegy turiba az nyilván csak azért lesz ott, hogy popcornnal dobáljon és röhögjön rajtad.
2012. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyi turikban max farmert tudok beszerezni,a felsők kinyúltak stb. Fővárosban nem néztem mert vidéki vagyok,de ne kilósba menj szerintem,hanem darabosba


Ja és 14L voltam :)

2012. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Nem csak azok járnak turiba, akik nem tudnak nagyobb összegeket elkölteni más butikokban.


Én ha bemegyek egy ilyen helyre, egyből elkap egy olyan furcsa érzés, elkezdek vadászni valami különlegesre és egyedire. Mert ebben az tetszik, hogy keresnem kell a nekem valót és ha találok valamit akkor annak nagyon örülök.

Velem az a helyzet, hogy üres kézzel nem tudok hazamenni sosem.

Itt is ugyanúgy el lehet költeni tízezreket, csak épp több ruha megy haza a vevővel.

Másrészt ha valaki az ilyen ruhájára ráun, könnyebb szívvel dobja ki, mert úgysem vagyonokat költött el rá...


Te is fogsz találni a méretedre valamit, bár az átlag testalkatúak több mindenből válogathatnak.

2012. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem h. mivel más is ott vásárol így tuti nem dobálnak meg amúgy meg csak elmennék és ha nem találok semmit elmegyek amúgy meg nem ruhát hanem ilyen kiegészítőt vennék ha van.

Amúgy meg ne nézzél le.

2012. aug. 26. 11:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sok eszed, ha komolyan vetted az első válaszom..:DDDD ezzel azt akartam kifejezni, hogy nem ciki:D jaj
2012. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, igen. Ne menj azért rögtön darabosba, egy életre el fog menni a kedved tőle.

A kilósban is lehet nagyon jókat találni, de jóval kevesebbet mint a vállfásban. És hát azért szinte meg kell dolgozni...

Sajna nem túl kulturáltak. A darabosban is van ilyen, de arról az oda járó vevő közönség tehet...

2012. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat. Amúgy csak azért értettem félre mert már volt aki nagyon sértő válaszokat írt. Amúgy van eszem :D és így már gondolom érthető miért értettem félre
2012. aug. 26. 11:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem ciki, senki se fogja megtudni, hogy turiban vetted kivéve akik szintén ott vásároltak.. azok viszont, hát ott vásároltak hehe:D de amúgy én is szoktam ott vásárolni és mindig van nekem való ruha (: persze vannak ócskák is.. ezért turi, nagyon sokat kell keresgélni és néha kicsit fárasztó:S
2012. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem ciki en is szoktam ott vasarloni ugyanennyi vagyok es a bnoim is szoktam neha a legjobb cuccok onnan vannak.
2012. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a ciki? Lenézni azt aki turkálóban vásárol! Ott is lehet nagyon jó minőségű ruhákat kapni. Nekem sok trikóm, pólóm van turkálóból, és nagyon jók!
2012. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!