Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki, ha valaki...

Szerintetek ciki, ha valaki gyakran elsírja magát?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki minden apróságon meghatódik és fél óráig bőg napi tízszer legalább, hanem az, amikor valaki eléggé stresszes és napi egyszer összejönnek az érzések és sírva fakad, de társaságban.


Van esetleg ilyen vagy hasonló ismerősötök? Mit gondoltok a gyakori sírásról?



2014. dec. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
nem ciki, de súlyos, megoldatlan lelki problémákat jelez. vagy csak fel akarja hívni magára a figyelmet.
2014. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

En nagyon erzekeny vagyok, egy rossz vagy csak 1 felre ertett szo es felkapom a vizet aztan sirok.

Szerintem az a jo ha vki vmilyen modin kiadja magabol az erzest, vagy kiabalassal, egyeb megnyilvanulassal de semmikepp sem jo magunkban tartani. Igen, kb havi egyszer van nalam is a "most van elegem" erzes, amikor tul sok van a poharba es a legaprobb dolog miatt eltorik nalam a mecses. Aztan jo, nosztalgia, kisirom magam, lenyugszom, kibekulok onmagammal es erosebbnek erzem magam lelkileg.

20/L

2014. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem se ciki
2014. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Nekem pl semmi lelki problémám nincs,mégis ha látok valami olyan filmet,vagy valami megható reklám vagy cikk az újságban,hajlandó vagyok elsírni magam! Ezt az érzékenységet anyukámtól örököltem!
2014. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

" ha látok valami olyan filmet,vagy valami megható reklám vagy cikk az újságban,hajlandó vagyok elsírni magam! Ezt az érzékenységet anyukámtól örököltem!"

Egy reklám az túlzás, egy film, cikk, könyv stb. az természetesen lehet megható, de a kérdező nem erről beszélt. Szerintem ha valaki naponta egyszer elsírja magát a stressz miatt, akkor ott lenni lehetőség arra, hogy javítson az életén.

2014. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

5.! Velem is volt ugy h a reklam miatti zene es a pillanat ugy hozta ossze h elsirtam magam. nem zokogas csak pityerges volt igaz :)

es vannak kifejezetten meghato reklamok!

Lehet h lelkileg kicsit zavart vagy,ezt neked kell tudnod Kedves kerdezo..aztan ott lesz a valasz is!

2014. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá szabály, hogy mi miatt sírhat az ember, és mennyit. Ez egyéntől függ.

Persze az igaz, hogy a gyakori sírás valószínűleg azt jelzi, hogy az embernek valami megoldatlan problémája van. (írta is a kérdező: stressz, feszültség...stb)

Lehet egyúttal tudattalan segítségkérés is: "rosszul érzem magam, hagyjatok békén, vagy segítsetek, vagy legalább hallgassatok meg, legyetek mellettem".


Szóval igen, bajt jelez, foglalkozni kell vele, de cikinek nem ciki. Miért is lenne az? Természetes emberi reakció valamilyen negatív dologra.

2014. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!