Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek tudok szlovákul, ha a...

Minek tudok szlovákul, ha a pasim személyiségzavarral küzd?

Figyelt kérdés
Perfekt vagyok szlovákból, C1-es nyelvvizsgám van belőle, a pasim viszont meg van zavarodva. Nem tudom így értékelni a szlovák nyelvtudásom. Szerintetek mit kéne tennem? Már mindent próbáltam. Kezdjek el egy másik szláv nyelvet, hátha akkor minden jobb lesz? Csak értelmes válaszokat várok, köszi!:)

2014. dec. 7. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes kérdést kellene akkor feltenned. Mi köze van a pasidnak és a személyiségzavarának a te szlovák nyelvtudásodhoz? Mi az, hogy nem tudod értékelni? Mit? És miért lenne jobb bármi, ha másik nyelvet tanulnál? Attól meggyógyul a pasid?


Egy katyvasz az egész.

2014. dec. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, én meg minek lettem mérnök ha közben vannak macskák Dél Dakotában??? Tökéletesen megértelek, posztoló! Szerintem három kiló krumpli.
2014. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se értem, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz! :O
2014. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ezt fejtsd ki jobban, mert nem értjük, miről van szó..
2014. dec. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen addig tanuld a nyelveket, amíg a pasid meg nem gyógyul, vagy be nem következik a világbéke!

Csak ez segíthet! Hajrá!

2014. dec. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom volt olyan buta 3,14csa, hogy szlovákul egy pasi miatt tanult meg. Most nincs pasi, így feleslegesnek érzi a nyelvtudást.


Tipikus retardált gondolkodásmód.

2014. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 ne haragudj hogy félbe szakítom a mocskos köpködésedet, de miért retardált p1csa dolog megtanulni egy nyelvet a párkapcsolatért? Rengeteg ismerősöm tanult így meg nyelveket, egy új zélandi barátom konkrétan konkrétan perfekt német lett két éves párkapcsolatban, nekem is akkor fejlődött a legtöbbet a nyelvtudásom amikor egy orosz lánnyal kavartam.


Új nyelvet tanulni pedig soha sem retardáltság, vagy hiba. Pláne ha tovább tudja fejleszteni valami közismertebb nyelvvé. Bár továbbra sem értem a posztot, a te hozzáállásod még százszor rosszabb.

2014. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kini :)) ***** válasza:
Ezt én sem értem, bocs :DD
2014. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???? Te szlovákiában születtél? csak azok vannak így megzavarodva. Szerintem menj erélybe legalább pár hétre, vagy Böjte Csabához, az csak észhez térít téged. Minek tesz fel valaki ennyire értelmetlen kérdést? Élvezed hogy ilyen fogyatékosan viselkedsz? Tudom hogy ha szlovákiában születtél akkor nehezedre esik az hogy magadba nézz, de neked meg kellene próbálnod ;) Legalább magyarul beszélsz. Tanulj, húgom, ne ezt a szlovák negativitást árszad. lolz
2014. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2. válaszon szakadtam :D
2016. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!