Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így vagy úgy érjem el hogy...

Így vagy úgy érjem el hogy tiszteljenek?

Figyelt kérdés

Most suliról van szó, de lényegében mindegy is.


Szóval igazából úgy tudom úgy lehet elérni hogy tiszteljenek, hogy ha van tartásom, vannak határaim, amiket nem engedek átlépni, ha valamire nemet mondok, akkor ahhoz tartom magam,őszinte vagyok, kiállok a véleményemért, és olyan dolgokért/személyekért akik fontosak,de ha hibázok beismerem, bocsánatot kérek. Tehát ha van önbizalmam,határozott,egyenes,önálló, falkaszellem nélküli(legalábbis nem annyira),felelősség teljes ember vagyok, akkor elérhetem hogy tiszteljenek, és akár egy közösség vezére is lehetek igaz?



De mit csináljak olyankor, ha valaki kötözködik,piszkál szórakozik, stb?


Több helyen olvastam, hogy nézzem levegőnek őket, de itt két dolgot említenék meg:


Először is, vannak olyanok akik nem hogy leállnának,ha levegőnek nézik őket, hanem úgy veszik, hogy még tovább mehetnek.

A második dolog pedig az, hogy ha vezető akarok lenni, akkor még ha tisztelnek is, akkor is az jöhet le, hogy gyenge vagyok, hogy nem állok ki magamért,stb.



Szóval arra gondolok, hogy az lenne az igazi megoldás, ha először is diplomáciailag meg kell próbálni elintézni, pl. négyszemközt beszélni vele, vagy mindenki előtt zavarba hozni, vagy nem tudom, nem?


Ha ez nem megy és folytatja, természetesen jönnek a durvább dolgok, de általában nem pszichopatákkal találkozik közösségekben az ember.


Természetesen ehhez hozzá jön, hogy én is tisztelem a többieket és magamat, tehát így összességében ez kell ahhoz hogy tiszteljenek, és akár vezér is lehessek egy adott közösségben?



2014. dec. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj.. Ebben a mai világban kár értelmes embereknek gondolkodni ezen.

Ma a "falkavezérek" a nagyképű se*gfejek.

Ha mondasz neki valami értelmes dolgot, ő vissza k*vaany*zik és el van intézve részéről. A sok kis tinipi*sa meg azt hiszi, hogy ezzel megnyerte a szópárbajt, a nagymenőjük.

Te csak legyél meg magadnak, a saját barátaiddal.

Nekem konkrétan az osztályban nincs barátok, csak 1-2, mert a többit nem méltatom arra, hogy velem beszéljenek. Lehet sznobság is, de nem előítélet volt, én mindenkinek tiszta lapot osztok kezdésnél.

2014. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám. Én vagyok a legintelligensebb az osztályban ,de néha nevetség tárgya vagyok. Nagyon durván kőkorszaki parasztok az osztálytársaim, az értelmes kommunikációra nem hajlamosak. Tehát én vitatok valakivel egy témát részéről annyi hogy menjek a gcibe. Ezekkel nem lehet szót érteni. Én is maradok a kis baráti körömben akikkel lehet beszélgetni és olykor vezetni őket. Ha valaki piszkál akkor próbáld visszahárítani rá a beszólást és aztán nevess az arcába.
2014. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!