Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam meg udvariasan...

Hogyan mondjam meg udvariasan az unokatesómnak, hogy a fürdőszobában öltözzön át és ne aludjon meztelenül, amikor vendégségben vagyok nála?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok nála vendégségben, fiúk vagyunk mindketten, csak nekem olyan furcsa, hogy ő meztelenül alszik, ráadásul fürdés előtt után meztelenül megy be, jön ki, láthatólag egyáltalán nem zavarja, hogy ruhátlanul van előttem. Egyedül lakik, a barátnője csak néha alszik ott, szóval nyilván így szokta meg. Oké. De engem meg vendégként zavar, én szégyenlős vagyok, otthon sem mutatkozom soha senki előtt meztelenül.


Valahogy udvariasan meg lehetne ezt neki mondanom, hogy zavar?

Vagy én vagyok inkább a prűd?


Egyszer megkérdeztem, "te meztelenül alszol?" "Igen, így szokta meg" ezt mondta.


Szerintetek kiben van a hiba?

Ha bennem, oké, elfogadom, azt is.



2014. dec. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
"Legyél szives ruhában megjelenni Előttem, mert nem vagyok kivancsi a meztelen testedre. Köszönöm."
2014. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, engem különösebben nem érdekel ha egy másik fiút meztelenül látok. Ha annyira zavar, ne nézz oda.
2014. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan rendes,hogy meghív/befogad,hogy ne az utcán csövezz akkor az minimum,hogy azt csinál a házában amit akar,és te tűröd.

mindazon álltal,az hogy te szégyenlős vagy miért kell,hogy érintse az ő pötslóbálását.

2014. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem kifejezetten neked műsorozik, akkor talán te vagy túl szégyellős.


Tegyél a dolgra és lazítsál inkább. Az élet szép!

"Tananyagnak" javaslom a Halászkirály legendája c. filmet,

ha még nem láttad...


[link]

2014. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj otthon van, szóval neked kéne alkalmazkodnod. Rokonok vagytok, szóval olyan nagy gáz nincs a dologban, legfeljebb nem vagy hozzászokva.
2014. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, többen alszanak már meztelenül mint pisziben.És hogy a zuhizni is úgy megy teljesen normális,szerintem.
2015. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!