Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bánatnak kívánnak már...

Mi a bánatnak kívánnak már most boldog karácsonyt meg újévet?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek szinte, valaki egész biztos rákezd a kellemes ünnepeket, boldog új évet mondókára és már kezd nem kicsit idegesítő lenni, hisz hol van még az év vége?? December közepe sincs még, majd 1,5 hétnyire van a karácsony meg új az egész ünnepes téma, minek kell ezt most kívángatni? Akkor tényleg kedves, figyelmes gesztus, de ennyi erővel már március közepétől elkezdhetnénk boldog húsvétét kívánni. Miért kell ezt csinálni?
2014. dec. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
azért ha nem találkoznál az illettővel karácsonyig vagy szilveszterig, ők már előre kellemes ünnepeket kivánnak ez a szokás
2014. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez is része az új holokausztiparnak, mert minden csak az üzletről szól, és nem az emberekről.
2014. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: engem totálisan hidegen hagy, hogy a bkv ellenőrrel találkzom-e még idén vagy sem.

Akkor kiegészítem avval, hogy messze nem ismerősökről van szó, hanem ilyen random eseményekről, mint jegyellenőrzés és hasonló személytelen dolgok.

2014. dec. 13. 17:47
 4/9 anonim válasza:
A Karácsony arról szól, hogy béke minden ellenőrnek busz sofőrnek, bkv-s testvérek egyesüljetek!
2014. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is idegesítőnek tartom, és álszentnek.Nekem a telefonba ügyintézésnél mondták, kb 1 hete...
2014. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ez is része az új holokausztiparnak"

Főleg, hogy a zsidóknak semmi közük sem a karácsonyhoz se az Újévhez de ne zavarjon hahaha

2014. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, az furcsa, hogy tök idegen emberek mondják. De pl. amikor a szorgalmi időszak véget ért az egyetemen, mi mondtuk, hiszen legközelebb max. szilveszterkor futok össze 1-2 emberrel. Az rendben van szerintem.
2014. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, az első kommentben még írtam is, hogy egyáltalán nem ismerősökről van itt szó.
2014. dec. 14. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg attól vagyok rosszul mikor facebookra írják ki hogy "boldog karácsonyt minden kedves ismerősömnek" azt a bunkója még köszönni sem tud az utcán. Én biztos nem írnám ki, azoknak mondom akik fontosak Nekem.
2014. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!