Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölik sokan a melegek...

Miért gyűlölik sokan a melegeket és kívánják a halálukat, szenvedésüket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudják elfogadni a saját melegségüket. Túlkompenzálás.

A többi csak duma.

2014. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, valami olyan hogy halálosan irigylik, hogy mások kiélik szabadon a hajlamaikat, ők meg be vannak zárva, korlátozva vannak, mert nem merik megtenni.
2014. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Vagy szimplán gusztustalannak tartják az ilyet és nem fér bele az értékrendjükbe. Bár gyűlölködni attól még nem kéne, de az ilyen embereknek átlagban azértelmi szintje sem üti meg az elfogadható mércét.
2014. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

1. Azok szoktak így érezni és nyilatkozni, akik gyűlölik a saját árnyékukat és azt másokra vetítik ki. Azaz valójában bennük nagyon sok a meleg-vonás, csak tagadják.


Gondolj a középkor vad boszorkányüldöző papjaira! A legtöbbje az elégetésre és kínhalálra ítélt "boszorkányt" legszívesebben megd_gta volna, nem megölte volna. Könnyebb volt azonban úgy tiszta szűz és k_vrára erkölcsös pap színeiben tetszelegni, hogy a vágyott nőt meggyűlölte és kínhalállal kivégezte.


2. Ill. azok, akiknek mindenáron valaki bűnbak kell, a saját indulataik levezetésére. Az ilyen ember nemcsak a meleget gyűlőli, hanem mindenkit, aki kilóg a sorból és más, pl. a zsenit is.

2014. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Hm.. Számomra érdekesek a válaszok.


Nem vagyok meleg és nem azért, mert bármiféle hajlamom elnyomtam volna, és nem érzem, hogy nem élhetem ki magam.

Nem gyűlölöm a melegeket, nem kívánom halálukat, szenvedésüket. Azt gondolom az az ő bajuk, dolguk, hogy eltérnek a nagy átlagtól.

Legfeljebb azt neheztelem, hogy felvonulnak, azon címszó alatt, hogy elfogadtassák magukat, észre kéne venni, hogy szerintem ellentétes hatást érnek el.

Amúgy napi életben semmi bajom velük, tudom néhányról, hogy közéjük tartozik, éli életét, élem életem, nem ütközünk meg, nincs miért, hiszen normálisan viselkedik, mássága csak az intim szférában jelentkezik, ott nem találkozunk.

Tegye....

2014. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
A mássága csak az intim szférában jelentkezik? Szóval neked lehet megfognod a barátnőd kezét az utcán, vagy megcsókolni, ölelkezni egy kis étteremben, moziban, de nekik nem, mert az már nem intim szféra. Hát őőőő….
2014. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Felőlem megfoghatja barátja kezét, megcsókolhatja.

Hol mondtam én, hogy ez engem zavar?

Mégegyszer: az ő dolga.

Addig, amig az én szférámat nem sérti, nem próbál közeledni hozzám (volt rá példa) számomra közömbös.

2014. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem fogalmam sincs, én kifejezetten szeretem az ilyen embereket :) sokszor cukibbak, különlegesebbek.
2014. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy alapjában véve nem gyűlölöm a melegeket, és nem kívánok nekik rosszat. Viszont vannak olyan dolgok amikkel egyet értek, és amikkel nem velük kapcsolatban. Például egyet értek abban, hogy sétálhassanak kézen fogva stb. úgy, hogy ne legyenek megalázva. Viszont nem értek például egyet a gyermekvállalásukkal, továbbá kifejezetten nem tetszenek a felvonulásaik, ahol többek között gúnyt űznek olyan értékekből, ami más embereknek fontos, például a vallás, vagy a hazaszeretet, és ennek a dolognak az egyetlen célja a többségi társadalom provokálása, gondolok itt a rózsaszín Bibliákra, meg arra a baromra aki idén csuhában Nagy Magyarországos péniszes plakáttal parádézott. Mindezeknek hála én meglehetős ellenszenvvel nézek a melegekre, mint csoportra, és az sem segít a dolgon, hogy a melegek kb. annyira agresszívak a médiában mint a Jehova tanúi a térítésben. Én nem vagyok a melegekre kíváncsi, otthon azt csinálnak amit akarnak, az utcán is azt csinálnak a jó erkölcs határain belül (tehát ne előttem akarjanak közösülni), de a parádéikból, és polgárpukkasztásukból, feltűnősködésükből nem kérek.
2014. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem tudnak utódot nemzeni.
2014. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!