Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan sértődékenyek...

Miért olyan sértődékenyek sokan interneten, hogy írok valami rosszat nekik és egyből tiltanak is le?

Figyelt kérdés
Miután beszélgettünk már egy ideje, azután is képesek simán letiltani jó gyorsan, megszakítani velem a kapcsolatot, csakmert mérges lettem és valami csúnyát írtam.
2014. okt. 23. 14:47
 1/7 Zsebvirág ***** válasza:
Az még semmi. Elég az is, ha szimplán nem vagy Neki szimpi vagy megun már tilt. Mert ez könnyű megoldás.
2014. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert sokan nem tolerálják a hirtelen kiakadást és a káromkodást csak úgy hirtelen
2014. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért én sem tűröm el, hogy valaki csúnyát írjon nekem ok nélkül. Okot meg nem adok szánt szándékkal.

De én nem tiltok senkit, mert adok esélyt a másiknak, hogy megmagyarázza.

Én csak zaklatásnál tiltok.

2014. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel joban vagyok es felidegesit sem irok neki olyat ami csunya lenne. Es en sem idegesitem a masik felet. Ez egy nagyon egyszeru dolog. Te sem szeretned ha valaki csunyakat, serto dolgot irna neked...
2014. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A való életben sajnos sokszor el kell viselnünk a számunkra kellemetlen embereket, vagy azokat, akik megsértenek minket, akikkel csúnya vitáink vannak.

A neten viszont vissza tudunk vonulni a kis saját világunkba és ignorálni tudjuk azokat, akiket nem valamiért ebben a világban nem kívánunk látni.


Nem látok ebben semmi rosszat, én is szoktam ilyet csinálni. Éppen elég idegesítő emberrel találkozok az életben, nem vagyok én elítélve, hogy még a neten is azt olvasgassam, hogy valaki b..szogat!

2014. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne velük kezdj ki először is,mert azt tényleg tiltják. De való igaz,mindig sokszor tiltanak,aki nekik nem tetszik. De szerintem kerüld az olyan helyzeteket, ahol moderátorokkal kell vitáznod.
2014. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tiltok senkit, én el tudok beszélgetni mindenkivel, még a vitákban is. Velem nyugodtan lehet vitázni. :)
2014. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!