Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a szociológiai magyarázata...

Mi a szociológiai magyarázata annak, hogy jó néhány roma ismerőseim FB-ján az egyetemhez az van beírva: "Horward Universty"? Ez egy vicc vagy mire jó ez?

Figyelt kérdés
Ezen nevetnek egymás között, ha igen, akkor miért poénos?
2014. dec. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Akik a mások házának kirablását tisztességes munkának tekintik, azoknál a 3 általános egyetemnek számít.

Mit kell ezen megmagyarázni? állandó kissebbségi kompeluxus van, tipikus cigány vagyok azért.... minden csak azért van, mert utálnak érte... azért nem tanultam, dolgozom stb...

2014. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Janka néni ***** válasza:

Savanyú a szőlő.

Valami bennfentes poén is lehet. A Harvard University-t meg ugye így írják (nem Horward-nak) ebből gondolom, hogy valami rejtett értelme is lehet. Bár, romákról lévén szó...........

2014. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhány butább ismerősöm ide ilyeneket írogat hogy "még nincs", vagy valami szerintük frappánsat.

Le kell szarcsizni.

2014. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez miért vicces? Azt nem értem.
2014. dec. 22. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom iszonyú menőnek és poénosnak számít a haverok között, hogy ő a "Horwardra" vagy a "YÉL"-re "járt".

Vannak akik nem hazudnak és beírják, hogy az ÉLET, az UCCA vagy "minek tanujjak dik".

Munkáltatónak pedig szintén "minek", a wannabe gengszereknél lopok-csalok, rafinált vagyok féleség, lányoknál menő márkákat is szoktam látni munkaadóként beírva, Gucci és társai.

(Szociológus vagyok de normálisabb magyarázatot én se tudok adni, elég sok ilyen emberkét volt szerencsém megismerni, röhögnek egyet ha valaki kiír egy újabb egyetemet, utána elfelejtik).

2014. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!